سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل تصمیم دارد تا در تولید مدل‌های آینده کامپیوترهای همراه مک بوک امکان تشخیص و ردیابی فاکتورهای سلامتی را به کاربران ارائه دهد.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از طرف یکی از پتنت‌های ثبت شده شرکت اپل، مک بوک‌های آینده می‌توانند قابلیت‌هایی همانند ساعت‌های هوشمند اپل واچ را در خود جای دهند و از آن طریق به ردیابی فاکتورهای سلامتی کاربر در حین استفاده از دستگاه‌ها بپردازند. بررسی‌های حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در بخش‌های کناری کیبورد و ترک پد مک بوک‌ها سنسورهایی را قرار دهد که از آن طریق کاربران فاکتورهایی نظیر ضربان قلب و موارد دیگر خود را در زمان کار و تایپ دستگاه‌ها می‌توانند به ثبت برسانند.

این پتنت که با عنوان «استفاده از سنسورهای بیولوژیکی در مک» شناخته شده است روز گذشته در سازمان ثبت اختراع آمریکا از طرف شرکت اپل به ثبت رسیده است. بر اساس این پتنت در سمت راست ترک پد و دقیقاً جایی که مچ دست کاربران هنگام کار با اپل واچ در نظر گرفته می‌شود، سنسوری برای ردیابی ضربان قلب در نظر گرفته خواهد شد و از طریق آن در هر لحظه، نحوه رفتار سیستم خون‌رسانی بدن را کنترل کند.

شایعات گذشته حاکی از آن بودند که شرکت اپل در تولید محصولات جدید خود تصمیم به ارائه قابلیت‌های سلامتی بیشتری را دارد. در حقیقت ارائه امکانات مربوط به سلامتی لزوماً قرار نیست به اپل واچ محدود باشد؛ بر این اساس، ایرپاد 2 احتمالاً امکان ردیابی و تشخیص قابلیت‌های مختلفی را در خود دارد. علاوه بر این مک بوک‌ها و آیفون نیز قرار است مجهز به قابلیت‌هایی مشابه شوند و از آن طریق کاربران بتوانند روند فعالیت بدنی خود در هنگام کار با دستگاه‌های مختلف را به صورت هوشمندانه‌تر ثبت و بررسی کنند و دستگاه‌های اپل امکانات بهتری در زمینه کاربردهای سلامتی پیدا کنند.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location