سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل به تازگی طی تغییرات سیاست‌های خود اقدام به استفاده از کاورهای اورجینال برای پلی لیست موسیقی‌ها در اپل موزیک کرده است.

کاربران اپل موزیک از این پس می‌توانند در پلی لیست‌ها از کاورهایی خاص و اختصاصی که توسط هنرمندان مختلف طراحی و ساخته شده‌اند استفاده کنند. بسیاری از خواننده‌ها و گروه‌های موسیقی اقدام به همکاری با هنرمندان و تصویر گران مختلفی در زمینه طراحی و ساخت کاور می‌کنند. بر این اساس شرکت اپل با سازندگان این کاورهای اختصاصی در زمینه ساخت تصاویری خاص برای پلی لیست‌های ارائه شده در اپل موزیک استفاده کرده است. بر این اساس اپل اعلام کرده که بابت این مسئله هزینه قابل توجهی را به کاربران پرداخت می‌کند و بر این اساس کاربران می‌توانند تصاویری خاص را در هنگام پخش موسیقی‌های مختلف مشاهده کنند. اپل همچنین اذعان کرده که هزینه استفاده از این تصاویر را به سازندگان و طراحان آن نیز پرداخت می‌کند. بر این اساس استفاده از آن‌ها از لحاظ مسائلی مربوط به کپی رایت با مشکلی مواجه نیست.

از طریق دیگر اپل موزیک با استفاده از تصاویر می‌تواند پلی لیست‌ها را به صورت منحصر به فردتر و کاربردی‌تر به کاربران ارائه دهد. به طور کل پلی لیست‌ها یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین بخش‌های اپل موزیک به حساب میاید و بر این اساس شرکت اپل در فرایند توسعه این سرویس دقت به مراتب بیشتری را به کار گرفته است تا بتواند با رقیب‌هایی همچون اسپاتیفای، پاندورا، آمازون پرایم و دیگر سرویس‌های پخش موسیقی رقابت سرسختانه‌تری داشته باشد و بتواند کاربران بیشتری را از آن طریق به خود جذب کند تا کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر از این سرویس استفاده کنند.

اپل موزیک قرار است از لحاظ ظاهری کاربرد بیشتری نسبت به دیگر سرویس‌های پخش موسیقی پیدا کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location