سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شایعات در مورد تلاش اپل برای معرفی عینک هوشمند مبتنی بر واقعیت افزوده مدت‌ها است که توسط تحلیلگران مختلف منتشر می‌شود؛ اما حالا در بررسی‌های اخیری که مینگ چی کو انجام داده، مشخص شده است که کمپانی اپل عینک هوشمند اپل گلس را به عنوان یک اکسسوری برای آیفون‌ها رونمایی می‌کند.

مینگ چی کو در تحلیل‌های خود اعلام کرده است که اپل گلس در سال 2020 فرار است رونمایی شود و به عنوان محصولی وابسته به آیفون‌ها ارائه می‌شود. در حقیقت این عینک هوشمند همانند اپل واچ به طور کاملاً مستقل از آیفون‌ها کار نخواهد کرد. این در حالی است که شایعات پیشین حاکی از آن بود که عینک هوشمند اپل گلس قرار است همانند گوگل گلس به صورت کاملاً مستقل عمل خواهد کرد.

مینگ چی کو گزارش جدید خود را برای اولین بار به وب سایت Economic Daily News ارائه داده است که بر آن اساس مشخص شده که شرکت اپل تصمیم دارد تا این محصول را به عنوان یک دستگاه کاملاً وابسته به آیفون‌ها آماده عرضه به بازار کند. اپل گلس قرار است تجربه‌ای هوشمند و خاص از استفاده اپلیکیشن‌های مبتنی بر واقعیت افزوده را به کاربران ارائه دهد و در حقیقت یک اکسسوری ویژه برای کاربران آیفون‌ها به حساب خواهد آمد و کاربران می‌توانند از آن طریق به اطلاعات و محتوای بهینه‌تر و با سرعت بیشتر دسترسی داشته باشند.

بلومبرگ در نوامبر 2017 برای اولین بار خبر از تلاش اپل برای تولید یک عینک هوشمند مبتنی بر واقعیت افزوده داد و حالا نزدیک به یک سال و نیم پس از آن مشخص شده است که اپل تصمیم دارد تا این محصول را در سال 2020 آماده عرضه به بازار جهانی کند.

عینک هوشمند اپل احتمالاً اولین نمونه تجاری سازی شده موفق در نوع خود به حساب خواهد آمد که می‌تواند بازار این گونه از محصولات را تحت تأثیر قرار دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location