سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شایعات اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا آیپد نسل 7 را با تغییرات جدید خود آماده عرضه کند. این محصول قرار است با قیمت 329 دلار و بدون سیستم احراز هویت تاچ آیدی و جک 3.5 میلی متری آماده عرضه شود.

وب سایت ژاپنی Mac Otakara به تازگی در گزارشی اعلام کرده که اطلاعاتی از شرکت‌های عضو زنجیره تأمین شرکت اپل دریافت کرده است که بر آن اساس احتمالاً آیپد نسل 7 قرار است با همان طراحی جدید که در آیپد نسل 3 مورد استفاده قرار گرفته بود ساخته خواهد شد.

Mac Otakara تأکید کرده که آیپد نسل 7 قرار است با سایز 10.2 اینچ آماده تولید و عرضه شود که در آن جک 3.5 میلی متری حذف شده است و احتمالاً فیس آیدی نیز جای تاچ آیدی را گرفته است.

این مسئله نشان می‌دهد که اپل به احتمال زیاد تصمیم دارد تا آیپد نسل جدید خود را با همان نرخ قیمت سابق اما با تغییرات ویژه آماده عرضه به بازار کند. با وجود این شایعات، هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از عرضه آیپد نسل 7 با طراحی نمایشگر بدون حاشیه همانند آیپد پرو نسل 3 و تعبیه سنسورهای مورد نیاز برای ارائه فیس آیدی در آن در دست نیست.

اپل تصمیم دارد تا در جریان اولین کنفرانس خود در سال 2019 که در روزهای آتی ماه مارس برگزار می‌شود از آیپد نسل 7 به همراه چند محصول سخت افزاری دیگر رونمایی کند. این کنفرانس برای روز 25 مارس 2019 زمان‌بندی شده است و قرار است در آینده نزدیک زمانی برای رونمایی از آیپد نسل 7 در کنار محصولاتی همچون آیپاد تاچ نسل هفتم و احتمالاً ایرپاد 2 باشد. برخی دیگر از شایعات حاکی از آن هستند که اپل پس از این رویداد ایرپاور را نیز آماده عرضه به بازار می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location