سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 اشتباه هفته گذشته رئیس جمهور آمریکا برای نام بردن مدیرعامل شرکت اپل باعث شد تا تیم کوک، نام خودش را در حساب توییتری‌اش به تیم اپل تغییر دهد.

هفته گذشته رئیس جمهور آمریکا پس از نشستی که با تیم کوک داشت نام او را به اشتباه تیم اپل عنوان کرد. ترامپ پس از توضیح در مورد روند رایزنی با مدیر عامل شرکت اپل درزمینهٔ انتقال نیروهای کاری ساخت محصولات این شرکت به داخل خاک آمریکااز تیم کوک به اشتباه با عنوان « تیم اپل » یا کرد و از او بابت همکاری و رایزنی با دولت وقت آمریکا تقدیر کرد.

این مسئله باعث سروصدای زیادی در فضای اینترنت شد و در نهایت موجی عظیم از توییت‌های منتشر شده برای تمسخر رئیس جمهور آمریکا منتشر شد و هر یک از خبرنگاران و کاربران در مورد آن نظری خاص را مطرح کرد. در نهایت تیم کوک نیز به عنوان مدیر عامل اجرایی اپل به این مسئله واکنش نشان داده است و نام کاربری خود را در حساب کاربری توییتر تغییر داده است. نام تیم کوک در حال حاضر در حساب رسمی توییتر به « تیم اپل » تغییر کرده است. البته تیم کوک عنوان اپل را تنها با یونیکد لوگوی اپلنشان داده است که در دستگاه‌های تولید شده توسط این شرکت قابل روئیت است. در حقیقت عبارت «تیم اپل» در دستگاه‌های اندرویدی، ویندوزی و لینوکسی به صورت یک باکس نشان داده می‌شود.

به هر حال این حرکت تیم کوک درزمینهٔ ادامه شوخی‌هایی است که به خاطر اشتباه‌های متعدد با رئیس جمهور آمریکا می‌شود. تا پیش از این ترامپ اشتباه‌های متعددی در نوشتن توییت‌های مختلف کرده بود که این مسئله باعث راه افتادن انتشار موجی از توییت‌های تمسخر آمیز به کاربران متعدد شده بود و حتی کلمات اشتباه تایپ شده او برای تمسخر به عنوان دامنه اینترنتی و پلاک اتومبیل‌ها به ثبت رسیده بود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location