سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 وب سایت امنیتی خبری مادربرد به تازگی گزارشی تکان دهنده را در مورد تلاش هکرها در زمینه پیدا کردن باگ‌های امنیتی آیفون‌ها و نفوذ به اطلاعات کاربران در مورد آن‌ها منتشر کرده است.

در این گزارش مادربرد اعلام کرده که هکرها و شرکت‌های امنیتی که به دنبال پیدا کردن باگ‌های امنیتی آیفون‌ها هستند، اقدام به خرید آیفون‌های نیمه ساخته شده می‌کنند که به صورت غیرقانونی در فرایند تولید کامل در کارخانه فاکس کان دزدیده شده‌اند. شرکت‌های بزرگ امنیتی و هکرهای چینی مهم‌ترین مشتریان این آیفون‌های نیمه ساخته شده هستند که توسط کارکنان فاکس کان از چرخه ساخته به صورت نیمه ساخته شده دزدیده می‌شوند و با قیمت بسیار بالا در بازار سیاه و فروشگاه‌های اینترنتی در دارک وب آماده فروش می‌شوند.

این آیفون‌ها تحت تأثیر برخی از فرایندهای امنیتیکه از طرف اپل توسعه یافته‌اند قرار نگرفته و هکرها می‌توانند به کدهای اصلی فریم ویر آن در لحظه بوت آپ دسترسی پیدا کنند. این مسئله باعث می‌شود تا هکرها پیش از روشن شدن سیستم عامل آی او اس در آیفون‌ها بتوانند تمامی فرایند بوت آپ را به صورت متنی در نمایشگر آیفون‌ها مشاهده کنند و در آن بخش تک‌تک زیر ساخت‌های امنیتی شرکت اپل را شناسایی کنند.

مادربرد اعلام کرده که نزدیک به بیش از یک ماه اقدام به بررسی یکی از مدل‌های این آیفون‌های نیمه ساخته کرده است و از آن طریق توانسته بسیاری از باگ‌های امنیتی درون این تلفن‌های هوشمند را شناسایی کند. هکرها می‌توانند این آیفون‌ها تحت فرایندی مشابه با جیلبریک قرار دهند و از آن طریق به سورس کدهای فریم ویر و سیستم عامل دسترسی پیدا کنند. در نهایت نمایش لاگ تغییرات و رویدادهایی که به ترتیب در آیفون میافتد می‌تواند برای نفوذ به مدل‌های بعدی این تلفن‌های هوشمند مورد استفاده قرار گیرد.

گفتنی است که اپل هنوز در مورد این گزارش واکنشی نشان نداده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location