سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت نینتندو به تازگی از طریق حساب توییتری خود اعلام کرده که تعدادی از بازی‌های این کنسول با قیمت بسیار پایین‌تر آماده عرضه می‌شوند.

بر این اساس نینتندو اعلام کرده که در روز 13 مارس 2019 یعنی از هفته آینده تعدادی از بازی‌ها را برای مدتی محدود به صورت تخفیف خورده آماده عرضه می‌کند. در این تخفیف ویژه دو عنوان بازی Kid Icarus و StarTropics قرار است باقیمتی ارزان‌تر در کنار دیگر بازی‌های ارائه شده در این باندل آماده عرضه شوند. بر اساس یکی از شایعات منتشر شده از طرف یک خبرگزاری فعال در زمینه بازی‌های ویدیویی، نینتندو باندل یاد شده را برای کاربران ژاپنی با تغییرات ویژه‌ای آماده عرضه کرده است. بر این اساس کاربرانی که از نینتندو سوئیچ ریجن ژاپن استفاده می‌کنند می‌توانند به بازی‌های بیشتری در این باندل اختصاصی دسترسی داشته باشند.

گفتنی است که برای دسترسی به این بازی‌ها با قیمت‌های بسیار پایین‌تر و ارزان‌تر کاربران می‌توانند با خرید گیفت کارت نینتندو سوئیچ و شارژ حساب کاربری اقدام به خرید بازی‌های یاد شده کنند و از آن طریق بازی‌ها را در دستگاه‌های خود اجرا کنند. گفتنی است که در این مجموعه بازی‌ها هنوز عناوین دقیق این بازی‌ها مشخص نشده است و قرار است در آینده نزدیک لیست این عناوین مشخص شود.

در بررسی‌های انجام شده نینتندو تصمیم دارد تا 20 عنوان بازی را در این تخفیف ویژه به کاربران ارائه دهد و از آن طریق اقدام به عرضه بازی‌های ویژه با قیمت پایین‌تر کند. برخی از شایعات حاکی از آن است که شرکت نینتندو در این مجموعه بازی‌ها قرار است عناوین اختصاصی خود نظیر Legend of Zelda را نیز با قیمت پایین‌تر آماده عرضه کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location