سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل به تازگی دامنه اینترنتی PrivacyIsImportant.com را خریداری کرده است و آن را به نام خود به ثبت رسانده است.

در رکوردهای Whois این دامنه اینترنتی به نام شرکت اپل ثبت شده است و اپل تصمیم دارد تا احتمالاً در آینده نزدیک از آن برای اهدافی خاص در زمینه حفاظت از حریم خصوصی کاربران استفاده کند. این دامنه در حال حاضر غیر فعال است و اپل آن را روی هیچ سروری متصل نکرده است با این حال پیش بینی‌ها حاکی از آن است که شرکت اپل در آینده تصمیم دارد تا از طریق این دامنه یک وب سایت در زمینه آموزش محافظت از حریم خصوصی را به کاربران عرضه کند.

ثبت این دامنه توسط اپل نشان می‌دهد که این شرکت تصمیم دارد تا در آینده نزدیک در زمینه حفاظت از حریم خصوصی کاربران به صورت جدی‌تر عمل کند. براین اساس کاربران دستگاه‌های اپل احتمالاً می‌توانند به اطلاعات تائید شده تری برای محافظت از حریم خصوصی خود دسترسی داشته باشند.

حریم خصوصی یکی از مهم‌ترین مباحثی است که شرکت اپل روی آن سرمایه گذاری زیادی کرده است و به همین دلیل این کمپانی تصمیم دارد تا در آینده از روش‌های بهینه‌تری در زمینه حفاظت از حریم خصوصی کاربران استفاده کند. اپل تا به امروز بارها از شیوه‌های گوناگون برای اطمینان دادن به کاربران در زمینه حفظ حریم خصوصی کاربران استفاده کرده است. برای مثال در جریان CES 2019 این کمپانی از طریق یک بیلبورد حفظ حریم خصوصی آیفون‌ها را دقیق‌تر و ایمن‌تر از دستگاه‌های اندرویدی عنوان کرده بود و بر این اساس سروصدای زیادی در میان کاربران و خبرنگارانی که از این نمایشگاه بازدید می‌کردند ایجاد کرده بود.

دامنه PrivacyIsImportant با ترجمه «حریم خصوصی مهم است» تا پیش از این آزاد بوده و در اختیار شرکت‌های دیگر نبوده است؛ بر این اساس شرکت اپل آن را به صورت آزادانه به ثبت رسانده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location