سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnai_20190306-104132_1

خرید آیفون اپل

 پس از فاش شدن فعالیت اپل در زمینه تلاش برای ساخت آیفون تاشو، حالا مشخص شده است که این کمپانی در حال همکاری با شرکت‌های مختلف در زمینه تحقیق و توسعه راه کارهایی برای ساخت قطعات مورد نیاز برای این محصول است.

در این میان مشخص شده است که اپل در حال حاضر همکاری جدیدی را با شرکت کورنینگ شروع کرده است تا از آن طریق بتواند لایه‌ای محافظ را روی نمایشگر تاشوی این محصولات در نظر بگیرد. تا پیش از این، اپل لایه‌ای محافظ را برای آیفون‌ها در نظر می‌گرفت و حالا مشخص شده است که این کمپانی تصمیم دارد تا از این لایه در تولید آیفون تاشو خود نیز استفاده کند. استفاده از شیشه‌های محافظ باعث می‌شود تا نمایشگر تلفن‌های هوشمند بتوانند در برابر آسیب‌های فیزیکی و برداشتن خط و خش‌های متعدد سالم باقی بمانند.

شرکت اپل در حال بررسی و تحقیق در زمینه راه کارهایی است تا از طریق آن بتواند نمایشگر آیفون‌ها را با مقاومت بیشتری آماده تولید و عرضه کند.

بر اساس شایعات منتشر شده، شرکت اپل تصمیم دارد تا در سال 2020 میلادی از اولین نسخه آیفون تاشو رونمایی کند و در بازار تلفن‌های همراه با دستگاه‌های مشابه رقابت کند. در طول یک ماه گذشته دو شرکت هواوی و سامسونگ از اولین نمونه تلفن‌های هوشمند تاشو خود با طراحی ویژه رونمایی کردند و همین مسئله باعث شده تا شرکت اپل نیز برای تولید و عرضه تلفن هوشمند تاشوی خود با طراحی جدید به فکر بیافتد و پروژه توسعه این محصول را با سرعت بیشتری پیگیری کند. بر این اساس می‌توان امید داشت که اپل در سال 2020 از اولین آیفون تاشو رونمایی کند و از آن طریق به کاربران امکان استفاده از دستگاه‌هایی جدید و منحصر به فرد را بدهد.

تلفن‌های هوشمند تاشو می‌توانند در ابعادی کوچک نمایشگری بزرگ‌تری را به کاربران ارائه دهند که از لحاظ کاربری بسیار مناسب هستند و نیاز برای همراه داشتن تبلت و تلفن همراه را به صورت هم‌زمان برطرف می‌کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location