سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل تصمیم دارد تا از این پس از قطعات متفرقه با کیفیت برای تعمیر دستگاه‌های خود توسط تیم Genius Bar در اپل استورها استفاده کند.

بر اساس جدیدترین گزارش وب سایت iGeneration اپل تصمیم دارد تا از این پس برای تعمیر برخی از دستگاه‌های خود از قطعاتی استفاده کند که به صورت مستقیم سفارش تولید آن‌ها را به کارخانه‌ها نداده است. بسیاری از شرکت‌های تولید کننده قطعات الکترونیکی سال‌ها است که در زمینه فروش قطعاتی نظیر باتری و نمایشگر تلفن‌های هوشمند فعالیت می‌کنند. در این میان، شرکت اپل تا به امروز به صورت اختصاصی از قطعات خود برای تعمیر دستگاه‌ها استفاده می‌کرد؛ اما حالا مشخص شده که این شرکت تصمیم دارد تا از باتری‌های تولید شده توسط کمپانی‌های دیگر برای تعمیر اختصاصی دستگاه‌های خود استفاده کنند.

نت پیش از این اپل سیاست سخت‌گیرانه‌تری نسبت به سازندگان قطعات متفرقه داشت و به هیچ وجه با این کمپانی‌ها همکاری نمی‌کرد. اپل حتی دستگاه‌هایی که تا پیش از این با باتری‌ها یا قطعات متفرقه دیگر تعمیر شده بودند را به بخش Genius Bar راه نمی‌داد و به کاربران آن‌ها خدمات ارائه نمی‌داد. با این حال این کمپانی تصمیم گرفته تا از این پس با همکاری دیگر شرکت‌های فعال در زمینه ساخت قطعات آیفون‌ها همکاری کند.

اپل اعلام کرده که در استفاده از باتری‌های تولید شده توسط شرکت‌های دیگر باید نهایت دقت لازم را انجام داد و از باکیفیت‌ترین قطعات ممکن استفاده می‌کند تا مشکلاتی نظیر انفجار ناگهانی آیفون‌ها به دلیل استفاده از باتری‌های لیتیومی نامرغوب رخ ندهد.

گفتنی است که شرکت‌هایی نظیر راموس و آی فیکس ایت از همین حالا باتری‌های اختصاصی خود را برای آیفون‌های مختلف تولید کرده‌اند که از کیفیت نسبتاً مناسبی برخوردار هستند. این باتری‌ها در حال حاضر به همراه کیت مخصوص برای تعویض و آموزش‌های لازم به کاربران ارائه می‌شود که قیمتی به‌مراتب اقتصادی‌تر نسبت به خدمات ارائه شده توسط اپل دارند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location