سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 اف بی آی به عنوان پلیس دولت فدرال آمریکا مدت‌ها است که به دنبال پیدا کردن روش‌هایی پیچیده برای به دست آوردن اطلاعات شخصی کاربران در دستگاه رمزنگاری شده است. در این میان، مدیر این سازمان دولتی به تازگی اعلام کرده که هیچ کس نمی‌تواند اطلاعات شخصی‌اش را به طور کامل از اف بی آی مخفی نگه دارد.

Christopher Wray به عنوان سخنگوی اف بی آی در کنفرانس RSA که در شهر سان‌فرانسیسکو برگزار شد به تازگی ادعایی عجیب و تأثیر برانگیز را در مورد فعالیت این سازمان دولتی منتشر کرده است. بر اساس ادعای او، حتی قدرتمندترین هکرها و مجرمانی که اقدام به رمزگذاری اطلاعات شخصی خود در دستگاه‌های مختلف می‌کنند، روزی به خاطر استفاده نادرست از دستگاه‌های مختلف گرفتار خواهند شد و اف بی آی به اطلاعات آن‌ها دسترسی پیدا خواهد کرد.

وی همچنین از شرکت‌های فعال در حوزه فناوری به خاطر ارائه روش‌های پیچیده در زمینه رمزنگاری اطلاعات شخصی کاربران و ارائه راهکارهایی عمومی برای مخفی کردن اطلاعات انتقاد کرده است و اعلام کرده که شرکت‌هایی نظیر اپل رفته رفته در حال کمک کردن به مجرمان در زمینه مخفی کردن اطلاعات شخصی خود از دسترس مقام‌های دولتی هستند و به همین دلیل اف بی آی همواره به دنبال توسعه و عرضه روش‌هایی خاص و پیچیده برای دور زدن قفل‌های پیچیده در دستگاه‌های رمزنگاری شده است.

در سالیان گذشته اف بی آی با شرکت‌های بزرگ فناوری نظیر اپل به خاطر عدم ارائه اطلاعات شخصی کاربران درگیری‌های قانونی متفاوتی داشته است. در این میان این سازمان پیشنهاد داده که شیوه‌های رمزنگاری اطلاعات شخصی کاربران به گونه طراحی شود که سازمان‌هایی نظیر پلیس فدرال بتوانند با دریافت مجوز قانونی و از طریق یک کلید عمومی به آن‌ها دسترسی داشته باشند؛ این در حالی است که متخصصین امنیتی اعلام کرده‌اند که این کار به هیچ وجه امکان پذیر نیست و برخی هکرها ممکن است به این کلید عمومی دسترسی پیدا کنند و اطلاعات شخصی کاربران را بربایند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location