سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 بررسی‌های اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل بدون اینکه در خبرگزاری‌های مختلف ادعایی را مطرح کند، مشکل مربوط به نور پس‌زمینه مک بوک‌ها را برطرف کرده است.

وب سایت آی فیکس ایت در گزارش جدید خود اعلام کرده که شرکت اپل در ساخت سری‌های جدید مک بوک پرو 2018 بدون اینکه اطلاعاتی را به کاربران منتشر کند. مشکل یاد شده را برطرف کرده است. وب سایت آی فیکس ایت دو مدل از مک بوک پروهای 2018 با سایز پانزده اینچ را مورد بررسی قرار داده است که در دو خط تولید متفاوت ساخته شده‌اند. در این بررسی‌ها مشخص شده است که اپل کابل فلت ارتباطی بین مادربرد و نمایشگرهای مک بوک پرو را تا دو میلی متر افزایش داده است تا از آن طریق کاربران دیگر با مشکلات مربوط به خاموشی یا کم شدن نور پس‌زمینه مواجه نباشند. بررسی‌های گذشته وب سایت آی فیکس این حاکی از آن بود که شرکت اپل در تولید خط تولید اولیه مک بوک پرو 2018 از کابل فلت بسیار کوتاهی استفاده کرده بود که باز و بسته کردن طولانی مدت دستگاه باعث خرابی نور پس‌زمینه دستگاه می‌شود. اما حالا مشخص شده است که شرکت اپل در تولید و عرضه مک بوک‌های جدید در خط تولید تازه خود کابل فلت را تا دو میلی متر طولانی‌تر کرده است تا مشکلات مربوط به نور پس‌زمینه مک بوک‌ها برطرف شود.

گفتنی است که اپل بابت خرابی نور پس‌زمینه آیفون‌ها در برخی از کشورها پاسخگو است و این کمپانی مشکلات یاد شده در دستگاه کاربران را در اپل استورهای رسمی برطرف می‌کند.در حقیقت بخش Genius Bar شرکت اپل می‌تواند با روش‌های خاص مشکل یاد شده را برای کاربران مک بوک برطرف کند تا دیگر کاربران با مشکلات مربوط به نور پس زمینه و کاهش آن در نمایشگرها مواجه نشوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location