سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 گروه توسعه دهنده استانداردهای ارتباطی دیجیتال به تازگی از خصوصیات یو اس بی 4 رونمایی کرده‌اند. بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط این گروه، USB 4 می‌تواند با سرعت 40 گیگابایت بر ثانیه اطلاعات را در کامپیوترهای مک انتقال دهد.

USB 4 قرار است در قالب تاندربولت و درگاه‌های استاندارد یو اس بی در اختیار شرکت‌های توسعه دهنده کامپیوتر قرار بگیرد. هدف نهایی اینتل این است که از این فناوری در توسعه مدل‌های جدید درگاه تاندربولت در دستگاه‌های مختلف استفاده کند. عرضه این درگاه در دستگاه‌های گوناگون، علاوه بر افزایش سرعت انتقال اطلاعات باعث افزایش سرعت روند تغییر کامپیوترهای همراه نیز می‌شود.

کامپیوترهای همراه به لطف این سیستم ارتباطی می‌توانند به صورت بهینه‌تر و کارآمدتر به کارت‌های گرافیکی اکسترنال دسترسی داشته باشند. بر این اساس توسعه دهندگان کامپیوترهای همراه در آینده نزدیک می‌توانند کارت گرافیک‌های اقتصادی‌تری را در کامپیوترهای همراه خود قرار دهند و از آن طریق دستگاه‌های سبک‌تری را به بازار عرضه کنند. علاوه بر این، کامپیوترهای آینده به احتمال زیاد وابسته به کارت‌های گرافیکی اکسترنال خواهند بود و از این طریق توسعه و عرضه خواهند شد.

علاوه بر این درگاه ارتباطی USB 4 امکان اتصال دو مانیتور با کیفیت 5K و 4K را به صورت هم‌زمان به کامپیوترها متصل کنند. این مسئله نشان می‌دهد که تلاش اپل برای عرضه زود هنگام مک بوک‌ها و دیگر محصولات الکترونیکی بر پایه این درگاه کاری استراتژیک و خاص بوده است که از آن طریق کاربران این کمپانی می‌توانند به صورت سریع‌تر و بهینه‌تر به ارتباط‌های مختلف و دستگاه‌های ارتباطی دیگر دسترسی داشته باشند.

بر این اساس شرکت اپل احتمالاً در آینده نزدیک با همکاری اینتل تصمیم به عرضه مک بوک‌های 2019 و 2020 با درگاه USB 4 در قالب USB-C آماده عرضه کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location