سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل به تازگی اقدام به خرید یکی از پتنت‌های ثبت شده توسط شرکت اپل Lighthouse AI در زمینه دوربین‌های امنیتی کرده است.

Lighthouse AI یک استارت آپ فعال در زمینه ساخت محصولات امنیتی برای خانه‌ها است که سال گذشته به دلیل مشکلات مختلف تعطیل شده بود. این کمپانی در زمینه تولید دوربین‌های امنیتی مربوط به تشخیص موارد مختلف فعالیت می‌کرد. پتنت ثبت شده این شرکت که به تازگی توسط اپل تصاحب شده است می‌تواند موارد مختلف نظیر صورت انسان‌ها، حیوانات و اشیا را با استفاده از تکنیک‌های مبتنی بر هوش مصنوعی از یک دیگر تشخیص دهد.

هوش مصنوعی توسعه داده شده توسط این شرکت می‌تواند صورت کودکان را از افراد بزرگ‌سال تشخیص دهد و بر اساس آن اطلاعات و واکنش‌های خاصی را نشان دهد. بر این اساس، شرکت اپل می‌تواند با استفاده از این پتنت اطلاعات ویژه‌ای را مورد بررسی و پردازش قرار دهد و پس از آن قابلیت‌های ویژه‌تری را به کاربران ارائه دهد.

پتنت‌های ثبت شده توسط این شرکت می‌تواند برای تشخیص صورت در دوربین آیفون‌ها یا عینک‌های هوشمند در آینده مورد استفاده قرار گیرد و از آن طریق قابلیت‌های بهینه‌تری را به کاربران ارائه دهد.

این پتنت می‌تواند در توسعه بسترهای مبتنی بر واقعیت افزوده در دستگاه‌های هوشمند اپل در کنار دیگر محصولات خاص این شرکت مورد استفاده قرار بگیرد. اپل می‌تواند در آینده نزدیک با استفاده از این سیستم دقت کاربری دوربین ترودپت را نیز افزایش دهد و پس از آن به صورت بهینه‌تر قابلیت‌های مختلف را در اختیار کاربران قرار دهد.

بررسی‌ها حاکی از آن است که اپل از سال 2020 می‌تواند با استفاده از این پتنت‌ها، محصولات خود نظیر آیفون‌های مبتنی بر واقعیت افزوده بهینه‌تر و عینک‌های هوشمند قدرتمندتر را آماده عرضه کند. اپل همچنین ممکن است ایده‌های Lighthouse AI را برای عرضه دوربین‌های امنیتی خود نیز مورد استفاده قرار دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location