سبد خرید خالی‌ست.
3

خرید آیفون اپل

 یکی از طراحان تصاویر مفهومی، 3 تصویر از واچ او اس 6 را که قرار است در کنار آی او اس 13 آماده عرضه شود را منتشر کرده است.

تا پیش از این شایعات و تصاویر مفهومی زیادی از آی او اس 13 و قابلیت‌های آن منتشر شده بود؛ با این حال تاکنون هیچ اطلاعات یا ادعای دقیقی از تلاش اپل درزمینهٔ تغییرات اعمالی در سیستم عامل اختصاصی ساعت‌های هوشمند منتشر نشده بود. در این میان، مشخص شده است که یکی از طراحان تصاویر مفهومی به نام Matt Birchler تصاویری از نحوه طراحی نرم افزاری این محصول را آماده عرضه کرده است.

Matt Birchler در طراحی این تصاویر تمرکز ویژه‌ای روی واچ فیس جدید اپل واچ‌های سری 4 کرده است. بر این اساس سیری فیس که یکی از اصلی‌ترین واچ فیس‌های ارائه شده برای ساعت‌های هوشمند حدید اپل به حساب میاید، از لحاظ کاربردی بهینه سازی می‌شود و کاربران می‌توانند رابط کاربری آن را بر اساس سلیقه خود تغییر داده و قابلیت‌های جدیدی را به آن اضافه کنند تا کاربرد سیری بهینه‌تر از گذشته شود.

سیری فیس در آی او اس 6 به بعد ممکن است بتواند اطلاعات بسیار زیادی را در یک نگاه به کاربران نشان دهد و دیگر کاربران نیازی به مشاهده و فعال سازی بخش‌های مختلف آن نباشند و بتوانند به صورت سریع به اطلاعات مختلف دسترسی داشته باشند. بر اساس این تصاویر مفهومی، واچ او اس 6 می‌تواند دست کم 6 اپلیکیشن را به صورت میان بر در خود جای دهد و کاربران به صورت سریع آن‌ها را فراخوانی می‌کنند.

گفتنی است که واچ او اس 12 قرار است در جریان کنفرانس جهانی توسعه دهندگان 2019 که در ژوئن برگزار می‌شود در کنار آی او اس 13 و مک او اس جدید آماده عرضه به بازار خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location