سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 بررسی‌های اخیر توسعه دهندگان از نسخه‌های بتای اپلیکیشن فیس بوک مسنجر حاکی از آن است که شرکت فیس بوک تصمیم دارد تا در آینده نزدیک خالت تاریک را به کاربران آماده عرضه کند.

فیس بوک در حال تست ارائه قابلیت حالت تاریک در اپلیکیشن رسمی پیام رسان خود است و این مسئله را یکی از توسعه دهندگانی که در شبکه اجتماعی Reddit فعال است منتشر کرده است. این قابلیت به صورت مخفی در نسخه‌های بتای پیام رسان فیس بوک در آی او اس منتشر شده است و حالا مشخص شده است که این کمپانی تصمیم دارد تا هم‌زمان با عرضه حالت تاریک در آی او اس از طرف شرکت اپل این قابلیت را به کاربران ارائه دهد.

این قابلیت مخفی در صورتی فعال می‌شود که در نسخه بتای فیس بوک مسنجر ایموجی هلال ماه را برای یک نفر یا خودتان ارسان کنید. پس از انجام این کار، عبارت Dark Mode در بخش تنظیمات ظاهر می‌شود و کاربران می‌توانند از آن طریق به این حالت دسترسی داشته باشند.

اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک و مشخصاً در توسعه آی او اس 13.3 حالت تاریک را به کاربران ارائه دهد. بر این اساس بسیاری از توسعه دهندگان اپلیکیشن‌های مختلف از همین حالا تصمیم به توسعه و عرضه حالت تاریک برای اپلیکیشن‌های خود کرده‌اند تا هم‌زمان با عرضه آی او اس به همراه این قابلیت بتوانند آن را به کاربران ارائه دهند.

گفتنی است که آی او اس 13 در جریان رویداد WWDC 2019 که در تابستان امسال برگزار می‌شود معرفی خواهد شد و پس از آن اپل به صورت تدریجی نسخه‌های بتای آن را به توسعه دهندگانی که اکانت 99 دلاری را خریداری کرده‌اند ارائه می‌دهد. در نهایت اپل پس از برگزاری کنفرانس پاییزی خود در سال 2019 این سیستم عامل را به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار می‌دهد و مدتی کوتاه پس از آن آی او اس 13.1 را به همراه حالت تاریک در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location