سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شایعات اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک و مشخصاً تا سال آینده فرایند تولید و عرضه آیفون تاشو را شروع کند و حالا تصویری مفهومی از این محصول آماده انتشار در وب سایت‌های مختلف شده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری ET News شرکت اپل تصمیم دارد تا به منظور رقابت با شرکت سامسونگ و شرکت هواوی، اقدام به تولید و عرضه آیفون‌های مبتنی بر نمایشگرهای تاشو کند تا از آن طریق بتواند در عرصه محصولات جدید با طراحی خاص یاد شده جایگاه ویژه‌ای را برای خود دست و پا کند.

بررسی‌های حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا آیفون تاشو با نمایشگر بزرگ 7.2 اینچی آماده عرضه شود که پس از بسته شدن، ابعادی معادل یک تلفن هوشمند با سایز متوسط آماده عرضه کند.

بررسی‌ها حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا این محصول را با سنسورهای حرارتی و سیستم گرمایشی برای مقابله با خرابی‌های ناشی از خم شدن و تغییر حالت فیزیکی در محیط‌های با دما پایین تولید کند. این محصول به احتمال زیاد برای کنفرانس پاییزی سال 2020 آماده عرضه خواهد شد و تا آن زمان اپل در بازار تلفن‌های هوشمند تاشو سکوت خواهد کرد و هیچ فعالیت قابل توجهی در این زمینه نخواهد داشت.

تصویر اخیر از رندر آیفون تاشو توسط وب سایت LetsGoDigital منتشر شده است که نشان می‌دهد آیفون تاشو با طراحی ویژه‌ای مشابه با آیپدها آماده عرضه به بازار می‌شود. آیفون تاشو می‌تواند به صورت هم‌زمان علاوه بر یک تلفن هوشمند و قابلیت‌های کاربردی آن، امکان نمایش محتوای تصویری را با نمایشگر بزرگ‌تر به‌اندازه یک آیپد را نیز به کاربران ارائه دهد.

برخی از شایعات دیگر منتشر شده در مورد آیفون تاشو حاکی از آن هستند که اپل تصمیم دارد تا این محصول را با سایز بزرگ‌تری آماده عرضه کند و به احتمال زیاد این محصول با سایز 7.2 اینچ آماده عرضه نمی‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location