سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

شایعات اخیر منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا از زمان عرضه آی او اس 13.1 فرایند عرضه حالت تاریک را به کاربران آغاز کند. بر این اساس خالت تاریک در آی او اس 13.1 به کاربران به صورت عمومی عرضه می‌شود.

روز گذشته Max Weinbach از افشاگران محصولات الکترونیکی در کنار ادعا در زمینه عرضه محصولات جدید سخت افزاری اپل نظیر افزایش ضخامت کیس ایرپاد 2 در حساب توییتری خود اعلام کرده که شرکت اپل تصمیم دارد تا در توسعه آی او اس 13.1 حالت تاریک را نیز به کاربران آماده عرضه کند.

حالت تاریک در آی او اس یکی از پردرخواست‌ترین قابلیت‌هایی است که برای مدت طولانی کاربران اپل درخواست آن را به توسعه دهندگان شرکت اپل ارائه داده بودند. با این حال اپل در توسعه آی او اس 10، 11 و 12 این امکان را به کاربران ارائه نداده بود.

شرکت اپل به طور مشخص از زمان WWDC 2018 اقدام به ارائه این حالت در مک او اس موهاوای کرد و در پاییز 2018 آن را آماده عرضه به صورت عمومی به کاربران کرد. در این میان، شرکت اپل تصمیم دارد تا از آی او اس 13.1 حالت تاریک را به کاربران دستگاه‌های همراه خود نیز ارائه دهد.

بر این اساس، مشخص شده است که آی او اس 13 به‌تنهایی دارای قابلیت پشتیبانی از حالت تاریک نیست با این حال، قابلیت یاد شده قرار است به صورت یک آپدیت نرم افزاری در نسخه زیر شاخه‌ای بعدی آی او اس 13 به کاربران ارائه شود.

حالت تاریک در آی او اس 13.1 باعث می‌شود تا کاربران بتوانند به صورت بهینه در محیط‌هایی که نور پس زمینه در آن‌ها کم است از آیفون‌ها و آیپدها استفاده کنند. گفتنی است همین حالا بسیاری از اپلیکیشن‌های متفرقه ارائه شده در آیفون‌ها و آیپدها مجهز به این قابلیت شده‌اند و قرار است در آینده نزدیک این قابلیت به رابط کاربری اصلی آیفون‌ها نیز راه پیدا کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location