سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 نزدیک به یک هفته از بسته شدن اپلیکیشن‌های ایرانی مبتنی بر مجوز انترپرایز از طرف شرکت اپل می‌گذرد و حالا اپ استور اناردونی به عنوان راه حلی جایگزین برای نصب اپلیکیشن‌های ایرانی در آیفون‌ها و آیپدها به کاربران پیشنهاد شده است.

این اپ استور ایرانی کارکردی نظیر سیبچه و سیب اپ دارد با این حال توانسته بسیاری از محدودیت‌هایی که از هفته گذشته برای ایرانیان اعمال شده است را برطرف کند و به کاربران امکان استفاده بهینه از دستگاه‌های مختلف را بدهد. استفاده از اناردونی نیازمند حساب کاربری اختصاصی با عنوان «انار آیدی» است که به سادگی روی دستگاه‌های آیفون نصب می‌شود. این اپلیکیشن از طریق ساخت یک پروفایل جدید و مجوزی جداگانه که هنوز در سیستم عامل آیفون فعال است کار می‌کند و محدودیتی را برای کاربران ایرانی به وجود نمی‌شورد.

بسیاری از اپلیکیشن‌های ایرانی مورد نیاز برای کار توسط کاربران آیفون‌ها و آیپدها در حال حاضر در اناردونی آماده عرضه شده‌اند و کاربران می‌توانند آن‌ها را به راحتی پیدا کرده و در دستگاه خود نصب کنند. اناردونی علاوه بر ارائه اپلیکیشن‌های ایرانی و فارسی ارائه شده توسط توسعه دهندگان ایرانی، بسیاری از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های خارجی را نیز آماده عرضه کرده است و می‌توان آن‌ها را نیز بدون نیاز به دسترسی از طریق اپ استور دانلود و نصب کرد.

اناردونی در حال حاضر تمامی اپلیکیشن‌های کاربردی نظیر تاکسی یاب های اینترنتی، اپلیکیشن‌های سفارش غذا و اپلیکیشن‌های بانکی در این اپ استور آماده عرضه شده است. البته بخش خبری اِن آی سی توان تائید یا رد امنیت اپلیکیشن‌هایبانکی ارائه شده در این اپ ساتور را ندارد و به همین دلیل به کاربران توصیه می‌شود تا با احتیاط بیشتری اپلیکیشن‌های ارائه شده برای دسترسی به حساب‌های بانکی و پرداختی را از این سرویس دانلود کنند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

  Attachments
  1. فريبرز منصوري راد
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location