سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 گزارش وب سایت اپل اینسایدر حاکی از آن است که هکری که به حساب کاربری افراد مشهور در سرویس آیکلاود نفوذ کرده بود به 34 ماه زندان محکوم شده است.

کریستوفر برانن فردی است که در سال 2014 اقدام به نفوذ به حساب کاربری افراد مشهور کرد و از آن طریق عکس‌های خصوصی آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر کرد که حالا دادگاه ویرجینیای شرقی او را به خاطر انجام این کار به تحمل 34 ماه زندان محکوم کرده است.

اتهام‌های وارده به برانن شامل نفوذ غیرمجاز به کامپیوترهای محافظت شده و سرقت اطلاعاتی از آن‌ها است. اسناد ارائه شده در دادگاه ادعا می‌کنند که او به حساب آیکلاود، یاهو، فیس بوک و ایمیل شخصی بیش از 200 نفر از افراد سرشناس دسترسی پیدا کرده بود و با ربود اطلاعات شخصی آن‌ها، اقدام به انتشار این اطلاعات در شبکه‌های اجتماعی کرده بود.

وی در سال 2014 توانسته بود به طور کامل از عکس‌های حساب کاربری آیکلاود قربانیان خود بکاپ تهیه کند و با استفاده از یک ایمیل فیشینگ به پسوردها و اطلاعات شخصی آن‌ها دست پیدا کند و در نهایت حساب کاربری آن‌ها را به دست آورد. او همچنین توانسته بود علاوه بر دسترسی به پسورد و ایمیل اپل آیدی کاربران، سؤالات امنیتی آن‌ها را نیز از طریق فیشینگ به دست آورد.

برانن تا پیش از این معلم یک دبیرستان بود که پس از افشای فعالیت‌های او در زمینه هک کردن و نفوذ به اطلاعات شخصی کاربران شغل خود را از دست داده بود. این هکر علاوه بر داشتن شاکیان خصوصی به خاطر نفوذ به اطلاعات شخصی آن‌ها توسط دادستان کل ایالت ویرجینیا نیز گناهکار شناخته شده بود و به همین خاطر مدت زمان مجازات حبس او رفته‌رفته افزایش پیدا کرد. فعالیت‌های این هکر در نهایت باعث شد تا اپل سیاست‌های سخت‌گیرانه‌تری در زمینه احراز هویت کاربران در سرویس آیکلاود و نفوذ به اپل آیدی را پیش بگیرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location