سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 فعالیت‌های اخیر اپل نشان دهنده آن است که این کمپانی در حال تمرکز هرچه بیشتر روی محصولات و سرویس‌های نرم افزاری نسبت به محصولات سخت افزاری است.

بررسی‌های موسسه Thinknum حاکی از آن است که شرکت اپل از فصل اول سال جاری میلادی به دنبال استخدام هر چه بیشتر مهندسین نرم افزاری است و تمرکز بیشتری در زمینه توسعه این محصولات کرده است. آگهی‌های استخدام این کمپانی در طول دو سال گذشته اکثراً روی جذب نیروهای متخصص در زمینه توسعه نرم افزاری متمرکز بوده است و این شرکت تصمیم دارد تا از لحاظ نرم افزاری قدرت بیشتری در دنیای فناوری پیدا کند.

علاوه بر این، آگهی‌های استخدام مربوط به مهندسین سخت افزار در این مجموعه در مقام دوم و استخدام فروشندگان و کارکنان اپل استورها در مقام سوم قرار دارند. شرکت اپل کمترین افراد را در زمینه طراحی محصولات خود استخدام می‌کند و این مجموعه با نظارت بیشتری در زمینه طراحی محصولات سخت افزاری و نرم افزاری فعالیت می‌کند.

بررسی‌های انجام شده حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا با توسعه محصولات نرم افزاری پیشرفته‌تر، بتواند درآمد آمد بیشتری را به دست آورد. بر این اساس مشخص شده است که مهم‌ترین ابزار کلیدی شرکت اپل برای موفقیت در بازار جهانی دیگر به فروش محصولات سخت افزاری مربوط نمی‌شود بلکه این شرکت تصمیم دارد تا با توسعه محصولات نرم افزاری پیشرفته در فعالیتی بهینه‌تری در سال 2019 رقم بزند.

سرویس‌هایی نظیر اپل موزیک، سرویس محتوای ویدیویی دیجیتالی شرکت اپل و در کنار آیتونز و اپ استور از مهم‌ترین بخش‌های کاری شرکت اپل هستند که در سال آینده قرار است به صورت بهینه‌تر فعالیت کنند و درآمد بیشتری نسبت به گذشته داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location