سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیمی برای از سر گیری همکاری با کوالکام برای تعبیه تراشه‌های 5G در تلفن‌های هوشمند آینده خود ندارد.

در یک یادداشت تحقیقاتی که امروز توسط موسسه مالی Barclays منتشر شده، مشخص شده است که کوالکام تا پیش از این شانس دوباره‌ای برای شروع همکاری با اپل بر سر تأمین قطعات مودم در تلفن‌های هوشمند آیفون که در سال آینده آماده عرضه می‌شوند را داشت. اما این کمپانی زمان مناسب برای عقد قرار داد با شرکت اپل را از دست داده است و اپل دست کم تا دو سال آینده با این شرکت در زمینه تأمین قطعات مودم همکاری نمی‌کند.

بررسی‌های پیشین حاکی از آن بود که شرکت اپل تصمیم دارد تا برای بار دیگر همکاری خود را با شرکت کوالکام شروع کد. اطلاعات مربوط به یک ایمیل ارسالی از طرف جف ویلیامز مدیر عامل عملیاتی شرکت اپل به مدیر عامل اجرایی شرکت کوالکام حاکی از آن بود که اپل همچنان برای از سر گیری همکاری با این کمپانی تمایل دارد.

با این حال موسسه Barclays اعلام کرده که اپل قرار دادهای لازم برای تأمین قطعات مودم 5G در آیفون‌های 2020 را با شرکت اینتل بسته است و این شرکت تا دو سال آینده در زمینه تأمین قطعات و تراشه‌های ارتباطی با شرکت اینتل همکاری می‌کند. بر این اساس مشخص شده است که شرکت اپل دیگر تمایلی برای همکاری با کوالکام ندارد و کمپانی کوالکام یکی از مهم‌ترین مشتریان سابق خود را از دست داده است.

اپل تا زمان عرضه آیفون 7 و 7 پلاس در زمینه تأمین قطعات مودم با شرکت کوالکام همکاری می‌کرد. اما از سال 2017 به بعد این شرکت به خاطر کشمکش‌های قانونی بر سر پتنت‌ها و قیمت پایانی هر یک از تراشه‌ها اقدام به قطع همکاری خود با کوالکام کرد که در نهایت باعث ضربه مالی بسیار زیادی به کوالکام شد. ضربه مالی وارد شده به کوالکام تا حدی بود که سهام این شرکت در اوایل سال 2018 میلادی کاهش چشم گیر را تجربه کرد و شرکت برادکام تصمیم گرفته بود تا این کمپانی را با قیمت بسیار پایینی خریداری کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location