سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

اطلاعات منتشر شده از مراجع خبری حاکی از آن است که سامانه گمرکی ثبت گوشی مسافری به‌احتمال زیاد از فردا باز می‌شود و به صورت موقت تا اطلاع ثانویه به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

هفته گذشته سامانه گمرکی بدون اطلاع قبلی بسته شد و بسیاری از فروشندگان تلفن همراه در ایران و خریداران این محصولات با سردرگمی‌های بسیار زیادی مواجه شدند. خبرهای منتشر شده از طرف خبرگزاری‌های رسمی کشور حاکی از آن است که بسته شدن این سامانه به صورت مستقیم به تغییرات در ساختار و نحوه رجیستری محصولات مربوط می‌شود.

بر این اساس،مشخص شده است که سامانه گمرکی قرار است از این پس تحت نظارت ناجا به فعالیت خود ادامه دهد و گوشی‌های ثبت شده در سامانه گمرکی حتماً باید توسط فردی که اخیراً از کشور خارج شده است ثبت شده و هزینه گمرک آن پرداخته شده باشد. این مسئله باعث می‌شود تا میزان واردات تلفن‌های هوشمند به صورت مسافری به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کند.

در این میان، اتحادیه محصولات مخابراتی تهران به‌تازگی اعلام کرده که سایت گمرکی ثبت گوشی‌های همراه از فردا باز خواهد شد و تا اطلاع ثانوی به روند کاری خود ادامه خواهد داد. این اطلاعات در حالی منتشر شده است که هنوز معلوم نیست که حتی در صورت باز شدن سامانه گمرکی ثبت گوشی‌ها، خریداران باید تأییدیه مربوط به اطلاعات پاسپورت و بیلت های مسافرتی خود را از طرف ناجا دریافت کنند یا سامانه ثبت گوشی‌های گمرکی همچنان به همان منوال به کارکرد خود ادامه خواهد داد.

در صورت اتصال سامانه گمرکی ثبت گوشی به ناجا، خریداران و وارد کنندگان گوشی‌های مسافری حتماً باید اطلاعات مربوط به پاسپورت و خروج خود از کشور در تاریخ اخیر را به ناجا ارائه دهند و تأییدیه این نهاد را دریافت کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location