سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اپل مجوز انترپرایز بسیاری از اپلیکیشن ایرانی را از روز پنجشنبه مسدود کرده است و حالا شنیده‌ها حاکی از آن است که برخی از افراد دارای حساب توسعه دهندگان اپل در خارج از کشور به دنبال اخاذی چند صد میلیونی از شرکت‌ها و استارت آپ های ایرانی هستند.

شرکت اپل از ماه گذشته اعلام کرده بود که تعداد زیادی از دارندگان اکانت توسعه دهنده اقدام به ارائه اپلیکیشن‌های غیرمجاز از طریق مجوز انترپرایز به کاربران کرده‌اند. در این میان، مشخص شده است که شرکت اپل تنها تعدادی از دارندگان اپلیکیشن‌های مبتنی بر مجوزهای انترپرایز را مسدود کرده است و توسعه دهندگان تائید شده اپل همچنان قادر به استفاده از این مجوز برای ارائه اپلیکیشن‌های خود از طریق وب و منابع خارج از اپ استور هستند.

در این میان بررسی‌ها حاکی از آن است که تعدادی از توسعه دهندگان خارجی که دارای حساب‌های تائید شده از طرف اپل هستند به استارت آپ ها و شرکت‌های مبتنی بر بستر اینترنت پیشنهادهای چند صد میلیون تومانی برای عرضه اپلیکیشن‌های آن‌ها تحت مجوز خود را داده‌اند.

با وجود انتشار این مسئله هنوز معلوم نیست که آیا استارت آپ های ایرانی تن به پرداخت هزینه‌های استفاده از مجوز اکانت این توسعه دهندگان داده‌اند یا همچنان به دنبال چاره‌ای دیگر برای رفع این مشکل هستند. بررسی‌های انجام شده حاکی از آن است که در حال حاضر برخی از شرکت‌های ایرانی توانسته‌اند با روش‌هایی خاص اپلیکیشن‌های خود را برای کاربران آیفون‌ها و آیپدها بازگردانند؛ با این حال معلوم نیست که این استارت آپ ها اقدام به همکاری با این توسعه دهندگان خارجی کرده‌اند یا چاره دیگری برای رفع مشکل خود پیدا کرده‌اند.

گفتنی است که شایعات فوق هنوز از طرف هیچ سازمان یا شرکتی به صورت رسمی تائید نشده است و بر این اساس بخش خبری اِن آی سی صحت این موضوعات را تائید یا رد نمی‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location