سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اپل تصمیم دارد تا در آینده نزدیک از اولین تلفن هوشمند خود با قابلیت تا شوندگی رونمایی کند و حالا مشخص شده است که این کمپانی تصمیم دارد تا از سنسورهای گرمایی برای مقابله با ایجاد آسیب‌های ناشی از قرار گیری دستگاه در آب و هوای سرد در این محصولات استفاده کند.

معرفی تلفن‌های هوشمند تاشو از طرف شرکت‌های سامسونگ و هواوی باعث شده تا اپل پروژه تولید آیفون تاشو خود را با سرعت بیشتری پیگیری کند و بر آن اساس بتواند محصولات جدیدتر و بهینه‌تری را آماده عرضه به بازار کند. بررسی‌ها حاکی از آن است که اپل از همین حالا پروژه توسعه و طراحی آیفون تاشو را شروع کرده است.

بر این اساس، شرکت اپل اخیراً یک پتنت را به ثبت رسانده است و طی آ در مورد تلاش خود برای قرار دادن سنسورهای گرمایی و سیستم‌های حرارتی در نمایشگر آیفون تاشو توضیح داده است. اپل اعلام کرده که به صورت عادی ممکن است نمایشگرهای تاشو به در محیط‌هایی که هوا در آن‌ها سرد است با مشکلات زیادی مواجه شوند و تغییر حالت باعث خرابی دائم آن‌ها و عدم انعطاف پذیری بخش تا شونده شود.

بر این اساس اپل تصمیم دارد تا یک سیستم گرمایشی را در بخش پشتی نمایشگرهای آیفون تاشو قرار دهد تا از آن طریق آیفون تاشو در زمان تغییر حالت با مشکلات کمتری مواجه شود.با وجود اطلاعات منتشر شده در مورد این پتنت از طرف وب سایت اپل اینسایدر، هنوز معلوم نیست که کمپانی اپل چه زمانی تصمیم دارد تا از آیفون‌های تاشوی خود رونمایی کند.

با این وجود پیش بینی‌های منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل در جریان کنفرانس پاییزی سال 2020 از اولین آیفون تاشوی خود رونمایی می‌کند و پس از مدتی کوتاه آن را آماده عرضه به بازار می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location