سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

 شایعات منتشر شده از طرف شرکت اپل حاکی از آن است که این کمپانی تصمیم دارد تا در کنفرانس بهاری خود که در روز 29 مارس 2019 برگزار می‌شود از ایرپاد 2 رونمایی می‌کند.

شایعه یاد شده از طریق وب سایت Applesfera منتشر شده است که طی آن مشخص شده که یکی از اعضا داخلی و کارکنان شرکت این مسئله را تائید کرده است. اپل تصمیم دارد تا در جریان کنفرانس بهاری خود از ایرپاد 2 رونمایی کند و آن را مدتی کوتاه پس از این رویداد آماده عرضه کند. بر اساس این شایعات، نسخه اولیه ایرپاد قرار است در تاریخ 28 مارس یعنی یک روز پیش از معرفی نسخه جدید ایرپاد توقف تولید شود.

البته بسیاری از وب سایت‌های فعال درزمینهٔ پوشش خبرهای شرکت اپل صحت این موضوع را تائید را رد نکرده‌اند و هنوز معلوم نیست که اپل واقعاً پس از روز 28 مارس فرایند عرضه نسخه اولیه ایرپاد را متوقف می‌کند یا فروش آن در بازار جهانی را ادامه می‌دهد.

علاوه بر این، هنوز مشخص نیست که اپل تصمیم دارد تا پس از معرفی و رونمایی ایرپاد 2 این محصول را در چه زمانی آماده عرضه به بازار کند. البته در کنار شایعات یاد شده، اکانت توییتری OnLeaks نیز از تلاش اپل برای رونمایی از ایرپاد 2 در جریان رویداد جدید در کنار معرفی محصولاتی نظیر آیپد نسل 7 و آیپاد تاچ جدید خبر داده است.

بررسی‌ها حاکی از آن است که شرکت اپل در سال جاری میلادی دست کم 4 رویداد را در ابتدا هر فصل برگزار می‌کند و از آن طریق محصولات نرم افزاری و سخت افزاری جدید خود را رونمایی و آماده عرضه به بازار می‌کند.گفتنی است که کنفرانس فروردین 98 اولین کنفرانس اپل در سال 2019 خواهد بود و پس از آن رویداد اپل به WWDC که در تابستان برگزار می‌شود، موکول خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location