سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 گزارش‌های تحلیلی منتشرشده حاکی از آن است که شرکت اپل همچنان با تولید اپل واچ نبض بازار ساعت‌های هوشمند را در دست دارد.

گزارش منتشرشده از موسسه Strategy Analytics حکایت از آن دارد که اپل در سه ماهه پایانی سال 2018 میلادی بیشترین میزان فروش ساعت‌های هوشمند در سراسر جهان را داشته است و همچنان این شرکت پرفروش‌ترین محصولات پوشیدنی هوشمند را در سراسر جهان در اختیار دارد.

بررسی‌های این موسسه اما نشان دهنده آن است که اپل در بازه زمانی گذشته، تا 15 درصد از سهم خود را در بازار ساعت‌های هوشمند از دست داده است. سهم اپل واچ در بازه زمانی یاد شده به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کرده است و شرکت‌های رقیب نظیر فیت بیت و سامسونگ در بازه زمانی گذشته سهم بیشتری از ساعت‌های هوشمند را در بازار جهانی به دست آورده‌اند.

این مسئله نشان می‌دهد که اپل در سال گذشته با تولید و عرضه محصولات جدید 50 درصد از بازار این دسته از محصولات الکترونیکی را در اختیار خود دارد. از طرف دیگر، شرکت‌های فیت بیت، سامسونگ به ترتیب 12.2 و 11.8 درصد از سهم بازار را در اختیار خود گرفته‌اند.

این مسئله به خودی خود می‌تواند یکی از نشانه‌های خطر برای شرکت اپل به‌حساب بیاید. بسیاری از شرکت‌های توسعه دهنده ساعت‌های هوشمند در سال‌های گذشته توانسته‌اند با تولید و عرضه محصولات ارزان‌تر از اپل واچ سهم قابل توجهی از بازار را از آن خود کنند. گزارش‌های منتشرشده در نیمه دوم سال 2018 حاکی از آن بود که شرکت شیائومی با تولید نسل سوم دستبندهای هوشمند خود سهم بیشتری از بازار را نسبت به اپل واچ در اختیار خود گرفته است. البته میزان فروش این شرکت در بازه زمانی بسیار کوتاه افت شدیدی پیدا کرد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location