سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 نتایج نظرسنجی اخیر حاکی از آن است که بسیاری از آمریکایی‌ها تمایل بیشتری برای خرید تلفن‌های هوشمند آیفون نسبت به گوشی‌های اندرویدی دارند.

نظر سنجی انجام شده توسط Robert W. Baird & Co حاکی از آن است که 67 درصد از کاربران آمریکایی تصمیم به خرید تلفن‌های هوشمند آیفون دارند و این محصولات را بیشتر از دستگاه‌های اندرویدی می‌پسندند. این نتایج در مقایسه با نتایج سال گذشته نشان می‌دهد که نزدیک به 7 درصد تمایل خریداران آمریکایی برای استفاده از آیفون‌ها افزایش یافته است. سال گذشته نزدیک به 60 درصد از پاسخ دهندگان به این نظرسنجی تمایل به خرید آیفون‌ها داشتند که حالا این میزان افزایشی نسبتاً قابل توجه را داشته است.

نتایج دیگر این نظرسنجی همچنین حاکی از آن است که نزدیک به 15 درصد از کاربران تمایل به خرید تلفن‌های هوشمند جدید در طول 1 تا 2 ماه آینده دارند. بر این اساس می‌توان پیش بینی کرد که درصد قابل توجهی از کاربران در آینده نزدیک اقدام به خرید تلفن‌های هوشمند آیفون می‌کنند.

این نظر سنجی از 1500 نفر از شهروندان کشور ایالات متحده آمریکا در مورد خرید تلفن‌های هوشمند سؤال پرسیده است که مشخص شده که بیشتر این کاربران تمایل به خرید تلفن‌های هوشمند آیفون نسبت به گوشی‌های اندرویدی دارند. بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که ارائه یک سیستم عامل یکپارچه و دقیق برای آیفون‌ها در کنار امکان دسترسی به قابلیت‌های جدید و امکان نصب نرم افزارهای بهینه‌تر در آی او اس باعث شده تا تمایل بسیاری از خریداران برای تهیه گوشی‌های تولید شده توسط شرکت اپل بیشتر از محصولات دیگر شرکت‌ها باشد.

سیستم عامل اندروید به دلیل عدم پاسخگویی در بسیاری از مسائل کاربری و هنگ کردن‌های متعدد در کنار عدم ارائه یک سیستم امنیتی مناسب، باعث شده تا تمایل کمتری از کاربران را برای خرید گوشی‌های غیر آیفون جلب کند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location