سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovere_20190227-133420_1

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل تصمیم دارد تا در تولید و عرضه اپل واچ‌ها در سال 2020 قابلیت‌های بهینه‌تری را در زمینه ردیابی فرایند خواب و بررسی آن به کاربران ارائه دهد.

اپل واچ‌های عرضه شده از سال 2015 دارای سیستم ردیابی خواب برای کاربران هستند، با این حال این کمپانی در توسعه این ساعت‌های هوشمند قابلیت‌های حرفه‌ای و پیشرفته را به کاربران ارائه نداده بود. بررسی‌های انجام شده توسط خبرگزاری بلومبرگ حاکی از آن است که اپل تصمیم دارد تا در سال 2020 به بعد قابلیت‌های بیشتری را در زمینه ردیابی خواب و فرایندهای مدیریت ساعت استراحت به صورت روزمره استفاده کنند.

خبرگزاری بلومبرگ در گزارش اخیر خود اعلام کرده که شرکت اپل تصمیم دارد تا در تولید و عرضه اپل واچ سری 6 که در سال 2020 آماده عرضه می‌شود قابلیت‌های بهینه‌تری را در زمینه ردیابی فرایند خواب کاربران را ارائه دهد. Mark Gurman خبرنگار بلومبرگ که تا پیش از این در زمینه انتشار شایعات مربوط به محصولات اپل سرشناس شده بود،؛ به‌تازگی در گزارش جدید خود اعلام کرده که شرکت اپل به این نتیجه رسیده که اپل واچ در زمینه ردیابی فرایند خواب کاربران منفعلانه در از دیگر شرکت‌ها عمل کرده است.

در حال حاضر شرکت‌هایی نظیر شیائومی با عرضه دستبندها هوشمند ارزان قیمت‌تر خود توانسته‌اند قابلیت‌های بهتری را در زمینه ردیابی فرایند خواب را به کاربران ارائه دهند و این مسئله باعث شده تا شرکت اپل و مدیران آن به دلیل عدم فعالیت موفقیت آمیز اپل واچ به تکاپو بیافتند. بر این اساس، پیش بینی می‌شود که در آینده نزدیک و مشخصاً در سال 2020 میلادی اپل تصمیم به توسعه نرم افزارها و سخت افزارهای حرفه‌ای‌تر در زمینه عرضه اپل واچ‌ها باقابلیت ردیابی خواب بگیرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location