سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 استیو وزنیاک به عنوان هم بنیان گذار شرکت اپل و یکی از سهام داران اصلی این کمپانی در ادعای اخیر خود اعلام کرده که این شرکت باید در زمینه تولید تلفن های هوشمند تاشو فعالیت داشته باشد.

در روزهای گذشته اولین نسل از تلفن های هوشمند تاشوی دنیا از طرف شرکت سامسونگ و هواوی آماده عرضه شده است و این مسئله باعث ایجاد سروصدای زیادی در دنیای فناوری و تولید دستگاه های الکترونیکی نظیر تلفن های هوشمند شده بود. اما حالا مشخص شده است یکی از مهم ترین و کلیدی ترین افراد سابق در شرکت اپل خواستار تولید این تلفن های هوشمند از طرف شرکت اپل است.

استیو وزنیاک در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ اعلام کرده است که شرکت اپل باید روزی در زمینه طراحی تولید آیفون تاشو فعالیت کند و این کمپانی برای بقا در زمینه عرضه تلفن های هوشمند باید در این زمینه فعالیت داشته باشد و دستی در زمینه ساخت محصولات مشابه با شرکت های رقیب پیدا کند.

ادعای وزنیاک در حالی مطرح میشود که تا پیش از این تحلیلگران متعددی در زمینه تولید و عرضه آیفون های مبتنی بر طراحی تا شو تا سال 2020 خبر داده بودند.

علاوه بر این باید تاکیید کرد که استیو وزنیاک در سال 1985 از شرکت اپل جدا شد و هیچ فعالیت و سمتی در این کمپانی ندارد. با این حال وی همچنان یکی از سهام داران این کمپانی به حساب میاید و ممکن است بتواند در آینده با متقاعد کردن دیگر سهام داران مدیران این شرکت را به عرضه محصولاتی از این دست مجاب کند.

با این حال باید منتظر بود و دید که شرکت اپل تا سال 2020 توان تولید و عرضه آیفون های مبتنی بر طراحی تاشو را دارد یا این شرکت از دیگر رقبای خود برای استفاده از طراحی منحصر به فرد جدید عقب میماند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location