سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 روز گذشته بود که یکی از کاربران وب سایت Macrumors اعلام کرد که در آپدیت جدید سیستم عامل آی او اس 12.2 قرار است امکان پخش موسیقی‌ها از اپل موزیک به اسپیکرهای هوشمند گوگل هوم اضافه شود.

این شایعات باعث شده بود تا بسیاری از تحلیلگران گزارش‌هایی را مبنی بر تغییر سیاست‌های شرکت اپل درزمینهٔ عرضه سرویس‌های دیجیتالی خود را منتشر کنند؛ چرا که تا پیش از این نیز اپل اقدام به توسعه و عرضه امکان دسترسی به سرویس پخش موسیقی اپل موزیک در اسپیکرهای هوشمند آمازون اکو کرده بود و دستیار دیجیتالی الکسا می‌توانست موسیقی‌های مختلف را از طریق این سرویس جست و جو و پخش کند.

اما حالا شرکت گوگل در گزارش جدیدی ضمن تکذیب این مسئله اعلام کرده که اپل موزیک قرار است به صورت محدود شده در تلفن‌های هوشمند امکان پخش داشته باشند و شرکت اپل هنوز در مورد این مسئله با گوگل رایزنی و همکاری نکرده است.

گزارش وب سایت VentureBeat حاکی از آن است که اپل موزیک در حال حاضر قرار نیست به صورت مستقل به گوگل هوم بیاید؛ با این حال کاربران این اسپیکرها می‌توانند به صورت غیرمستقیم و از طریق تلفن هوشمند مبتنی بر سیستم عامل آی او اس یا اندروید به این سرویس دسترسی داشته باشند و موسیقی‌ها را در گوگل هوم پخش کنند.

در حقیقت اپل تلاشی برای امکان دسترسی دستیار دیجیتالی گوگل اسیستنت در اپل موزیک نکرده است و هنوز نیز معلوم نیست که این کمپانی تصمیمی برای همکاری با شرکت گوگل دارد یا قرار است به صورت مجزا با این کمپانی درزمینهٔ عرضه سرویس‌های دیجیتالی در اسپیکرهای هوشمند رقابت کند.

اپل در سال 2017 اقدام به عرضه اسپیکرهای هوشمند اختصاصی خود با عنوان هوم پاد کرده بود که تنها امکان پخش موسیقی از طریق اپل موزیک را داشتند؛ اما با کاهش میزان فروش این اسپیکر در بازار جهانی مشخص شده است که این کمپانی تصمیم به عرضه سرویس‌های دیجیتالی خود در محصولات سخت افزاری دیگر شرکت‌ها را دارد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location