سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

هفته گذشته بود خبرهایی در مورد بسته شدن سایت ثبت گوشی‌های مسافری منتشر شد. در گزارش هفته گذشته خبرگزاری فارس بر پایه یک تماس تلفنی با حمیدرضا دهقانی نیا اعلام کرده بود که سایت ثبت گوشی مسافری به خاطر مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار است به‌زودی بسته شود.

در این میان، مشخص شده است که سامانه اینترنتی ثبت گوشی‌های مسافری از چند ساعت گذشته بسته شده است و وارد کنندگان تلفن‌های همراه در حال حاضر امکانی برای پرداخت هزینه گمرک تلفن‌های همراه در سامانه گمرکی و دریافت کد رجیستری به‌منظور ارائه به سامانه همتا ندارند.

متن گزارش چند 3 ساعت پیش خبرگزاری فارس به شرح زیر است:

مهدی محبی، رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی و لوازم جانبی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، بسته شدن سایت ثبت گوشی مسافری روی گوشی‌های قاچاق از شب گذشته را تائید کرد.

وی گفت: از دیشب سایت ثبت گوشی مسافری روی غیر مسافران بسته شده است و بااتصال سامانه ناجا و گمرک به یکدیگر دیگر افرادی که ورود و خروج نداشته‌اند نمی‌توانند گوشی ثبت کنند.

وی تأکید کرد: این سامانه همچنان برای مسافران واقعی یعنی کسانی که ورود و خروج به کشور داشته‌اند باز است.

محبی گفت: در پیگیری از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز آن‌ها می‌گویند که فعلاً که سایت بسته است و مشخص نیست که در بازار شب عید سایت دوباره (برای گوشی‌های غیر مسافری) باز شود یا خیر.

اخیراً اخبار تائید نشده‌ای مبنی بر بسته شدن سایت ثبت گوشی مسافری از اول اسفند ماه منتشر شده بود که حمید رضا دهقانی نیا مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز در پیگیری خبرنگار فارس اعمال تغییرات از اول اسفند را رد کرد اما توضیح داد که سایت ثبت گوشی مسافری به‌زودی بسته می‌‌شود؛ 5 روز قبل با 5 روز بعد از اسفند زمان آن مشخص نیست اما قطعاً رخ خواهد داد.

انتهای پیام

متن اصلی این گزارش در خبرگزاری فارس

 

این مسئله به‌طور مشخص باعث ایجاد تلاطم در بازار تلفن همراه شده است و امید برای امکان عرضه گوشی‌ها به‌صورت مسافری در بازار کاهش یافته است. در نتیجه این موضوع قیمت تلفن همراه در بازار ایران تغییری ناگهانی را تجربه کرده است و هنوز معلوم نیست که سازمان‌های دولتی در آینده چه تصمیمی برای این موضوع خواهند گرفت. گفتنی است که تا پیش از این تنها برخی از شرکت‌های دارای مجوز امکان واردات تلفن‌ همراه را از خارج از کشور به داخل داشتند که پس از فاش شدن فعالیت غیرمنصفانه آن‌ها درزمینهٔ دریافت ارز دولتی و فروش محصولات باقیمت بالاتر، مجوز فعالیت بسیاری از این شرکت‌ها متوقف شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location