سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شکایت شرکت‌های مختلف از سامسونگ به خاطر نقض حقوق معنوی محصولات مختلف پایان ندارد. پس از اپل این بار نوبت سواچ است که به خاطر نقض حقوق معنوی محصولات خود از شرکت کره‌ای شکایت کند.

شرکت سواچ اعلام کرده که برخی از واچ فیس‌های تعبیه شده در ساعت‌های هوشمند جدید سامسونگ شباهت بسیار زیادی به ساعت‌های مچی کلاسیک این کمپانی سوئیسی دارد. بر این اساس این مسئله و کپی برداری سامسونگ از سواچ باعث شده تا ساعت‌های هوشمند این کمپانی به طور کامل شبیه به ساعت‌های سنتی و کلاسیک سوئیسی شود.

سواچ همچنین اعلام کرده که این کپی برداری سامسونگ فقط به محصولات این کمپانی محدود نمی‌شود؛ بلکه کمپانی کره‌ای از تمامی شرکت‌های ساعت سازی کره‌ای نظیر امگا، تیسوت و لونژین و بسیاری از شرکت‌های ساعت سازی لوکس اروپایی نظیر شرکت‌های فرانسوی و سوئیسی تقلید کرده است.

این کمپانی اعلام کرده که سامسونگ با توسعه این واچ فیس‌ها اقدام به نقض حقوق مادی و معنوی شرکت‌های ساعت سازی را نقض کرده است. این کمپانی تصمیم دارد تا با پیگیری شکایت خود بتواند روند تولید و عرضه ساعت‌های هوشمند سامسونگ در بازار جهانی و بخصوص بازار اروپا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا را متوقف کند.

در سالیان گذشته، عرضه ساعت‌های هوشمند در بازار جهانی باعث شده تا میزان تمایل مردم برای خرید ساعت‌های رسمی و کلاسیک کاهش چشم گیری را تجربه کند. بر این اساس بسیاری از شرکت‌های ساعت سازی به دنبال راهی برای توقف عرضه ساعت‌های هوشمند در بازار جهانی هستند.

گفتنی است که شرکت سواچ بابت استفاده از حقوق معنوی خود توسط سامسونگ تقاضای دریافت 100 میلیون دلار غرامت کرده است و سامسونگ بابت این مسئله باید در دادگاه پاسخگو باشد. گفتنی است که با وجود انتشار اطلاعات مربوط به این پرونده قانونی، هنوز نتیجه دادگاه این پرونده مشخص نشده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location