سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

شرکت اپل سفارش تولید انبوه آیفون‌های 2018 را تا 75 درصد کاهش داده است و بسیاری از کارخانه‌های عضو زنجیره تأمین قطعات این محصولات با کمبود سفارش و کار مواجه شده‌اند.

بر اساس گزارش منتشر شده از طرف شرکت‌های عضو زنجیره تأمین قطعات محصولات اپل، این کمپانی به دلیل افزایش تعداد آیفون‌های فروخته نشده در بازار جهانی تمایلی به تولید انبوه مدل‌های جدید این محصولات را ندارد. از طرف دیگر اپل تصمیم دارد تا چمد ماه دیگر فرایند طراحی و تولید قطعات آیفون‌های جدید را شروع کند. بر این اساس اپل تصمیم گرفته تا سفارش تولید آیفون‌های 2018 را کاهش دهد.

به طور کل، کسب و کار تولید آیفون‌ها تا حدودی فصلی است و شرکت‌های تولید کننده این محصولات در زمان مشخصی حجم کاری متفاوتی خواهند داشت. بر این اساس، اپل هر ساله در سپتامبر و مشخصاً در جریان کنفرانس پاییزی خود از محصولات جدید آیفون رونمایی می‌کند. همین مسئله باعث می‌شود تا در بازه میان اوت تا سپتامبر میزان کار و سفارش‌های دریافتی در شرکت‌ها و کارخانه‌های عضو زنجیره تأمین افزایش پیدا کند.

پس از این بازه زمانی شرکت اپل سفارش تولید محصولات خود را کاهش می‌دهد و روی عرضه محصولات دیگر نظیر آیپدها و مک بوک پروها تمرکز می‌کند. بر این اساس، کاهش میزان تولید انبوه آیفون‌های 2018 در بازه زمانی یاد شده امری عادی به‌حساب میاید. اپل تصمیم دارد تا در جریان سال 2019 میلادی دست کم چهار کنفرانس را برای هر فصل برگزار کند و از آن طریق محصولات جدید خود را رونمایی کند.

از آنجایی که کنفرانس بهاری و تابستانی این شرکت روی تولید و عرضه کامپیوترهای مک و آیپدها متمرکز خواهد بود، شرکت اپل تولید و عرضه آیفون‌ها را کاهش می‌دهد تا پیش از زمان معرفی آیفون‌های 2019 تمامی این محصولات در بازار فروخته شوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location