سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل از ماه گذشته و با انتشار نسخه بتای آی او اس 12.2 اعلام کرد که این کمپانی به دنبال ارائه سرویس‌های اختصاصی درزمینهٔ عرضه مجلات و روزنامه‌های خبری است. بر این اساس، مشخص شده است که ناشران به دنبال راهی برای مدیریت و همکاری با شرکت اپل هستند.

بسیاری از خبرگزاری‌ها و ناشران برای ارائه مطالب خود به خوانندگان هزینه خاصی را از آن‌ها دریافت می‌کنند و خوانندگان باید بابت این مطالب هزینه‌ای مشخص را برای دریافت اشتراک پرداخت کنند. در این میان، مشخص شده است که شرکت اپل 50 درصد از هزینه اشتراک‌های فروخته شده را به‌عنوان حق کمیسیون دریافت می‌کند.

این مسئله باعث شده تا بسیاری از ناشران و تولید کنندگان محتوا تمایلی برای همکاری با اپل و ارائه محتویات خود در سرویس‌های این شرکت نداشته باشند. با این حال خبرگزاری‌ها تصمیم دارند تا با همکاری شرکت اپل و رایزنی با مدیران آن میزان کمیسیون دریافتی برای ارائه محتویات خود در سرویس‌های این شرکت را کاهش دهند.

اپل تصمیم دارد تا از آی او اس 12.2 به بعد فرایند همکاری خود را با ناشران و خبرگزاری‌ها را شروع کند و از طریق فروش اشتراک دیجیتالی به کاربران درآمد قابل توجهی را برای خود به همراه داشته باشد.

بر این اساس، مشخص شده است که اپل با تعیین سهم فروش 50 درصدی اشتراک مجله‌ها و روزنامه‌ها باعث شده تا بسیاری از خبرگزاری‌ها تمایل کمتری برای همکاری با این شرکت داشته باشند. بر این اساس می‌توان مطمئن بود که این کمپانی در آینده نزدیک بسیاری از مجله‌های پر بازدید را از طریق اپلیکیشن Apple News آماده عرضه به کاربران کند.

آی او اس 12.2 از ماه آینده آماده عرضه به کاربران می‌شود و بسیاری از سرویس‌های دیجیتالی مبتنی بر محتوای متنی و تصویری برای کاربران آماده عرضه خواهد شد.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location