سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت ریزر کمتر از یک سال پس از عرضه سرویس اختصاصی خود برای اجرای بازی‌ها اقدام به توقف آن کرده است.

ریزر تنها 10 ماه از این سرویس برای کاربران پشتیبانی کرد و در نهایت اعلام کرده که در روز بیست هشتم فوریه 2019، ساعت 1 بامداد به عمر این سرویس پایان می‌دهد.

بررسی‌های منتشر شده در وب سایت GOG.com حاکی از آن است که ریزر به دلیل عدم تمایل کاربران به استفاده از این سرویس تصمیم به حذف و توقف آن گرفته است. تا پیش از این بسیاری از تحلیلگران بر این باور بودند که شرکت ریزر می‌تواند ا توسعه سرویس اختصاصی بازی خود موفقیت قابل توجهی در این زمینه پیدا کند. با این حال ریزر با وجود موفقیت در زمینه تولید و عرضه محصولات سخت افزاری کامپیوتری به هیچ وجه در زمینه تولید و عرضه سرویس‌های دیجیتالی موفق نبوده است.

بر این اساس ریزر تصمیم گرفته تا به عمر سرویس اختصاصی بازی‌های خود پایان دهد و پس از آن، راه رقابت را برای توسعه دهندگان دیگر نظیر شرکت Valve و سرویس استیم و بلیزارد بتل نت آزاد کند.

ریزر اعلام کرده که پس از پایان عمر سرویس اختصاصی بازی ریزر، اکانت‌های کاربری ریزر آیدی همچنان قابل استفاده است و کاربران می‌توانند به صورت یکپارچه از این سرویس دسترسی داشته باشند.

سرویس اختصاصی ریزر همانند ایکس باکس لایو، پلی استیشن نتورک و استیم اقدام به عرضه بازی‌ها به صورت قانونی و آنلاین را به کاربران میداد. این سرویس قرار بود با شرکت‌های مشابه در زمینه عرضه بازی‌ها رقابت کند که البته مشکلات ایجاد شده بر سر راه این شرکت برای تجاری سازی و تشویق کاربران به استفاده از آن باعث شده تا ریزر مجبور به توقف توسعه و پشتیبانی از این سرویس به کاربران شود. بر این اساس، پس از پایان یافتن تاریخ یاد شده کاربران دیگر نمی‌توانند بازی‌های جدید را از طریق آن خریداری کنند و باید به استیم یا بلیزارد یا سرویس‌های مشابه دیگر مهاجرت کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location