سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

بررسی‌های اخیر حاکی از آن است که درآمد شرکت‌های تولید کنده تلفن‌های هوشمند در سال جاری میلادی در حال افزایش است. بر این اساس شرکت اپل نیز همانند دیگر شرکت‌های تولید کننده تلفن‌های هوشمند افزایش درآمد قابل توجهی را در بازه زمانی یاد شده تجربه کرده است.

اطلاعات منتشر شده توسط موسسه GFK در کنفرانس جهانی موبایل MWC 2019 حاکی از آن است که میزان فروش تلفن‌های هوشمند از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون کاهش پیدا کرده است با این حال افزایش قیمت این محصولات باعث رشد میزان درآمد شرکت‌های تولید کننده این محصولات شده است.

در سال 2017 شرکت اپل با معرفی آیفون X با قیمت 999 دلار اولین گام برای عرضه تلفن‌های هوشمند گران قیمت را برداشت و پس از آن شرکت‌های رقیب نظیر سامسونگ و هواوی نیز از همین روش برای افزایش میزان فروش محصولات خود استفاده کردند. در روز اول کنفرانس جهانی موبایل 2019 که در شهر بارسلونای اسپانیا در حال برگزاری است، شرکت هواوی از تلفن هوشمند جدیدی با قیمت بیش از 2000 دلار آماده عرضه کرده است.

بررسی‌ها حاکی از آن است که شرکت‌های تولید کننده تلفن‌های هوشمند به لطف معرفی آیفون X توانسته‌اند تا تلفن‌های هوشمند خود را با قیمت‌های بیشتری آماده عرضه کنند. در این میان، مشخص شده است که درآمد کلی شرکت‌های تولید کننده تلفن‌های هوشمند در بازه زمانی یاد شده به 1.2 تریلیون دلار رسیده است. این در حالی است که میزان تقاضا در بازه زمانی یاد شده تا 3 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

در این بررسی همچنین مشخص شده است که نزدیک به 12 درصد از تلفن‌های هوشمند فروخته شده از سال 2017 به بعد قیمتی بالاتر از 800 دلار داشته‌اند که این مسئله باعث شده تا درآمد شرکت‌هایی نظیر اپل از فروش گوشی‌هایی نظیر آیفون X و XS بیشتر شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location