سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت گوگل در توسعه نسخه جدید اپلیکیشن جیمیل اقدام به استفاده از طراحی متریال برای کاربران دستگاه‌های مبتنی بر آی او اس کرده است. 

گوگل چند سالی است که از زبان طراحی اختصاصی خود برای توسعه محصولات نرم افزاری‌اش استفاده می‌کند. طراحی متریال به صورت اختصاصی از طرف گوگل برای اپلیکیشن‌های توسعه یافته توسط این شرکت و سرویس‌های خود آماده عرضه می‌شود. بر این اساس گوگل در توسعه اپلیکیشن جیمیل اقدام به توسعه و استفاده از این نوع طراحی در دستگاه جدید خود کرده است.
طراحی متریال باعث می‌شود تا کاربران به صورت بهینه‌تر و سریع‌تر از اپلیکیشن جیمیل استفاده کنند. جیمیل یکی از پراستفاده‌ترین سرویس‌های نرم افزاری گوگل است و بر این اساس بسیاری از کاربران سیستم عامل آی او اس از این اپلیکیشن به صورت روزانه استفاده می‌کنند.
چندی پیش شرکت گوگل رابط کاربری نسخه وب و اندروید اپلیکیشن جیمیل را تغییر داد که با استقبال بسیار زیاد کاربران مواجه شد. در این میان، شرکت گوگل تصمیم گرفته تا برای دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس یعنی آیفون‌ها و آیپدهای تولید شده توسط شرکت اپل نیز این رابط کاربری جدید را ارائه دهد.
برای دریافت این آپدیت کاربران کافی است به اپ استور در دستگاه‌های خود مراجعه کنند و پس از آن اقدام به دانلود و نصب اپلیکیشن جیمیل به همراه آپدیت جدید آن کنند. گفتنی است که برای دانلود و نصب اپلیکیشن‌های رسمی از طریق آی او اس در اپ استور ممکن است نیاز به اطلاعات اپل آیدی وجود داشته باشد. بر این اساس کاربران باید حتماً پیش از نصب اپلیکیشن‌ها و آپدیت‌ها اطلاعات اپل آیدی خود را به همراه داشته باشند؛ البته آی او اس لزوماً برای نصب هر باره آپدیت‌ها نیازی به رمز اپل آیدی نخواهد داشت.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location