سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

تیم کوک به عنوان مدیر عامل شرکت اپل روز گذشته در حساب کاربری توییتر خود با انتشار یک پست جدید زادروز استیو جابز بنیان گذار شرکت اپل را گرامی داشت.

وی اعلام کرد که جابز در روز 24 فوریه 1955 متولد شد و اگر امروز زنده می‌ماند 64 ساله بود. تیم کوک همچنین مجموعه‌ای از تصاویر را به صورت ویدیویی را از سالن استیو جابز منتشر شده است. وی تا پیش از این اعلام کرده بود که ساخت این سالن و نام‌گذاری آن به‌افتخار جابز باعث می‌شود تا تمامی کارکنان اپل، یاد او را در ذهن داشته باشند.

تیم کوک در توییت خود اعلام کرد که دیدگاه استیو جابز روی روند ساخت و طراحی اپل پارک تأثیر بسیار زیادی داشته است و تمام مدیران این شرکت برای طراحی اپل پارک از دیدگاه استیو جابز استفاده کرده بودند.

گفتنی است که اپل پارک جدید شرکت اپل است که در سال گذشته 2017 آماده بهره برداری شد. این مقر بر اساس ایده اصلی استیو جابز ساخته شده است و در ژوئن سال 2011 استیو جابز اطلاعات مربوط به اخذ مجوزهای لازم درزمینهٔ ساخت آن را به مقامات محلی کوپرتینو ارائه کرده بود.

اپل پارک یکی از مهم‌ترین نمادهای شرکت اپل به‌حساب میاید که در ساختمان اصلی آن بسیاری تیم‌های توسعه و فناوری در حال انجام کارهای مختلف درزمینهٔ توسعه و محصولات سخت افزاری و نرم افزاری هستند.

گفتنی است که این ساختمان دایره‌ای شکل بلندپروازانه‌ترین ایده استیو جابز بود او تصمیم داشت تا با ساخت این ساختمان چهره‌ای خاص را برای شرکت اپل ایجاد کند. البته اپل پارک تنها به یک ساختمان دایره‌ای شکل اصلی محدود نمی‌شود. این مجموعه شامل یک آمفی‌تئاتر اصلی نیز هست که به نام استیو جابز نام‌گذاری شده است و اپل رویدادهای مهم خود را در آن برگزار می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location