سبد خرید خالی‌ست.
1

خرید آیفون اپل

 جف ویلیامز به عنوان مدیر بخش عملیات شرکت اپل به تازگی در جریان سخنرانی خود در دانشگاه Elon از گران بودن محصولات این شرکت دفاع کرده است.

وی در پاسخ به پرسش یکی از دانشجویان شرکت کننده در این همایش اعلام کرده که محصولات اپل بر اساس هزینه انجام شده برای توسعه و ساخت آن‌ها محاسبه می‌شوند. بسیاری از تحلیلگران در گزارش‌های اخیر خود اعلام کرده‌اند که محصولات اپل قیمتی بسیار بیشتر از هزینه مورد نیاز برای ساخت هر واحد از آن‌ها دارند. تحلیلگران اعلام کرده بودند که این مسئله باعث کاهش تمایل کاربران به خرید محصولات جدید اپل شده است و این کمپانی برای افزایش میزان فروش و سهم خود در بازار جهانی باید قیمت محصولات خود را کاهش دهد تا تمایل برای خرید این محصولات افزایش بیشتری پیدا کند.

همین مسئله موضوع اصلی پرسش اخیر مطرح شده بوده است که بر اساس آن دانشجوی شرکت کننده در این همایش از جف ویلیامز پرسیده بود که آیااپل تصمیمی برای کاهش قیمت محصولات خود و کاهش میزان حاشیه سود دریافتی برای فروش هر یک از آن‌ها دارد یا روند قیمت گذاری بالای محصولات اپل همچنان ادامه پیدا خواهد کرد.

ویلیامز برای پاسخ به این پرسش مثالی از قابلیت ردیابی فعالیت‌های بدنی را در اپل واچ مطرح کرد. بر اساس ادعای او، نزدیک به 40 پرستار و افراد حرفه‌ای درزمینهٔ های مختلف پزشکی به همراه 10 هزار داوطلب برای پیدا کردن روشی دقیق به منظور ردیابی فعالیت‌های بدنی شرکت داشته‌اند.

وی در ادامه اعلام کرد که بسیاری از تحلیلگران صرفاً هزینه ساخت محصولات اپل در کارخانه‌ها را در نظر می‌گیرند. این در حالی است که اپل برای تولید محصولات خود فرایندی طولانی درزمینهٔ تحقیق و توسعه را طی می‌کند که تمامی آن‌ها مستلزم صرف هزینه‌های بسیار زیادی است تا محصولات باکیفیت بسیار بالاتر آماده عرضه به کاربران شوند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location