سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 فایند مای آیفون یا Find My iPhone از جمله قابلیت‌هایی است که اپل در توسعه تلفن‌های هوشمند آیفون و سیستم عامل آی او اس به کاربران ارائه داده است. فعال سازی این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران بتوانند در هر لحظه از طریق حساب کاربری خود در آیکلاود و اپل آیدی به مکان نسبتاً دقیق دستگاه خود آگاهی داشته باشند.

فایند مای آیفون یا Find My iPhone یک قابلیت ضروری است که برای مواقع خاص که شما آیفون خود را گم می‌کنید طراحی شده است. این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران بتوانند مکان حضور دستگاه را پیدا کنند یا از طریق آن اطلاعات ذخیره شده در آن را به‌طور کامل از راه دور پاک کنند.

این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران به‌راحتی بتوانند از آیفون خود و اطلاعات ذخیره شده در آن در هنگام دور بودن از گوشی محافظت کنند. البته برای فعال سازی فایند مای آیفون یا Find My iPhone باید به نکات زیر توجه داشت:

 • 1.فایند مای آیفون یا Find My iPhone تنها زمانی قابل پاسخگویی است که دستگاه شما به اینترنت متصل باشد و جی پی اس آن نیز فعال باشد.
 • 2.پیشنهاد می‌شود تا برای مقابله با مشکلات آتی، از فعال سازی فایند مای آیفون یا Find My iPhone روی گوشی‌های مبتنی بر اپل آیدی کارتی و اپل آیدی‌هایی که به ایمیل نجات آن‌ها دسترسی ندارید خودداری کنید.
 • 3.در صورت فعال سازی فایند مای آیفون یا Find My iPhone دستگاه حتی پس از ریست شدن کامل نیز نیاز به احراز هویت از طریق اطلاعات اپل آیدی خواهد داشت.

فعال سازی فایند مای آیفون 

 روش انجام این کار بسیار ساده است و تنها کافی است موارد زیر را انجام دهید:

 • 1.به تنظیمات اصلی َآیفون بروید
 • 2.روی نام خود که در بخش بالا قرار گرفته تپ کنید
 • 3.روی iCloud تپ کنید و سپس به سمت پایین سوایپ کنید تا به گزینه Find My iPhone برسید و آن را انتخاب کنید
 • 4.گزینه روبروی آن را فعال کنید و گزینه Send Last Location را بزنید

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

 گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

 خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

با سلام و خسته نباشید.....من این قابلیت روی گوشم بود که دیروز به سرقت رفت گوشیم ایا از گوشی ینفر دیگه که ایفون هستش میشه ببینم گوشیم کجاست ؟

  Attachments
 1. احسان یعقوبی

بهتر است از کامپیوتر دسکتاپ استفاده کنید

  Attachments
 1. علیرضا فرجی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location