سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 گزارش‌های اخیر منتشر شده از شرکت‌های اتومبیل سازی آلمانی حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا اولین اتومبیل هوشمند خود را به صورت یک ون تولید کند. بر این اساس اولین ماشین اپل یک ون خواهد بود.

این گزارش در مجله آلمانی Manager منتشر شده است که بر اساس آن اپل چندین مهندس خود را برای بررسی ون‌ها با رنگ نقره‌ای به خط تولید شرکت‌های آلمانی فرستاده است. بر این اساس شرکت اپل تصمیم دارد تا طراحی و روند ساخت ون‌های نقره‌ای رنگ را بررسی کند و طی آن احتمالاً اپل واچ را با طراحی خاص آماده عرضه کند.

بررسی‌ها حاکی از آن است که اپل تصمیم دارد تا تنها در زمینه تولید اتومبیل‌های تمام الکتریکی فعلیت کند. بر این اساس ماشین اپل قرار است با همان ظاهر اتومبیل‌های ون به صورت خودران آماده عرضه به بازار شوند. اپل سال گذشته همکاری خاص و منحصر به فردی را با شرکت فولکس واگن شروع کرد و طی آن تصمیم داشت تا از بسترهای این کمپانی برای ساخت اتومبیل‌های خودران و تمام الکتریک خود استفاده کند.

علاوه بر این اپل از سال 2017 تعدادی از اتومبیل‌های شاسی بلند لکسوس را با سیستم‌های هوشمند خود را برای تست به خیابان‌های ایالت کالیفرنیا آورده بود.

تا پیش از این، مینگ چی کو طی بیانیه‌ای اعلام کرده بود اپل اتومبیل خودران خود را در بازه‌ای بین 2023 تا 2025 آماده عرضه به بازار می‌کند. اپل از سال 2014 تصمیم داشته است تا تحت پروژه‌ای با عنوان تایتان بسترهای لازم برای توسعه اتومبیل‌های خودران را مورد بررسی، تحقیق و توسعه قرار دهد که در این میان مشخص شده است که این کمپانی در چند سال گذشته سرمایه گذاری بسیار زیادی روی بسترهای مبتنی بر هوش مصنوعی و واقعی افزوده به کار رفته در این محصولات کرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location