سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

کارخانه تایوانی TSMC تصمیم دارد تا فرایند تولید و عرضه تراشه‌های 5 نانومتری خود برای تلفن‌های هوشمند را آغاز خواهد کرد. بر این اساس می‌توان مطمئن بود که شرکت اپل در تولید آیفون 2020 ازاین‌گونه از تراشه‌ها استفاده خواهد کرد.

بر اساس گزارش جدید خبرگزاری DigiTimes کارخانه تایوانی TSMC تصمیم دارد تا در سال آینده فرایند تولید تراشه‌های جدید خود را شروع کند. حجم خط تولید تراشه‌های 5 نانومتری قرار است تمامی آیفون‌های 2020 به بعد را پوشش دهد. بر این اساس این کارخانه نزدیک به 25 میلیارد دلار برای تولید این تراشه‌ها سرمایه‌گذاری کرده است و قرار است به زودی فرایند تولید این محصولات را شروع کند.

بر این اساس، تراشه‌های A14 شرکت اپل قرار است با معماری 5 نانومتری تولید شوند. این تراشه‌ها از لحاظ کارکرد در دستگاه‌های تولیدشده توسط اپل باعث می‌شوند تا دستگاه‌ها با برد مدار منطقی کوچک‌تری تولید شوند و از طرف دیگر اپل بتواند حجم و ظرفیت باتری را در دستگاه‌های جدید افزایش دهد. از طرف دیگر استفاده از این پردازنده‌ها باعث می‌شود تا آیفون‌ها از لحاظ کارکرد مصرف انرژی کمتری داشته باشند و بتوانند به صورت هوشمندانه‌تر و سریع‌تر دوام باتری‌ها را برای مدت طولانی گسترش دهند.

اپل تصمیم همچنین می‌تواند به لطف این پردازنده‌ها سرعت پردازش‌های مبتنی بر هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی را در آیفون‌ها و آیپدها گسترش دهد. اپل تصمیم دارد تا از این تراشه‌ها در آیفون‌های عرضه شده در سال 2020 میلادی استفاده کند و پس از آن روند بهینه سازی از دستگاه‌های همراه را بهبود دهد.

علاوه بر این، گزارش جدید دیجی تایمز به خودی خود نشان دهنده این مسئله است که اپل تا دو سال آینده تصمیم به ادامه همکاری خود با کارخانه تایوانی TSMC در زمینه تولید و عرضه پردازنده‌های مورد نیاز برای آیفون‌ها و آیپدها را دارد و تلاشی برای تولید پردازنده‌های اختصاصی خود در دستگاه‌های جدید نمی‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location