سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 گزارش‌های اخیر منتشر شده از شرکت اینتل و اپل حاکی از آن است که آیفون 5G احتمالاً تا پیش از سال 2020 آماده عرضه به بازار نمی‌شوند.

بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده از منابع رسمی اینتل، این کمپانی تراشه‌های ارتباطی مورد نیاز برای اتصال تلفن‌های هوشمند به 5G یا همان نسل پنجم ارتباطات همراه و رادیویی را تا پیش از 2020 آماده عرضه به بازار نمی‌کند. بر این اساس، شرکت اپل احتمالاً آیفون 5G را تا پیش از این سال آماده عرضه به بازار نمی‌کند.

تا پیش از این، بسیاری از شایعات و پیش بینی‌های منتشر شده از طرف تحلیلگران بر این ادعا بودند که اپل در سال 2019 میلادی تصمیم به معرفی و عرضه آیفون 5G به بازار دارد. این در حالی است که این کمپانی به‌احتمال زیاد به دلیل محدودیت‌های اخیر ایجاد شده بر سر تأمین این قطعات تصمیم به عرضه این محصولات به بازار در سال جاری ندارد و آیفون‌های 2019 همچنان به قابلیت اتصال به شبکه LTE آماده عرضه به بازار می‌شوند.

شرکت اپل تا سال 2016 برای تأمین تراشه‌های ارتباطی شرکت کوالکام استفاده می‌کرد، اما مبارزه‌های قانونی این دو کمپانی باعث شد تا آیفون‌ها از سال 2017 به بعد با تراشه ارتباطی شرکت اینتل تولید و عرضه شوند. بر این اساس، در صورت عدم آماده بودن اینتل برای تولید تراشه‌های ارتباطی نسل پنجم شرکت اپل نمی‌تواند آیفون 5G را در سال 2019 آماده عرضه به بازار کند و عرضه این محصولات به سال آینده یعنی 2020 موکول خواهد شد.

گزارش جدید خبرگزاری رویترز حاکی از آن است که اینتل به دلیل مشکلات فنی تصمیم به عرضه تراشه‌های نسل پنجم تا پیش از سال 2020 را ندارند که این مسئله به طور مشخص باعث رد ادعاهای مطرح شده در مورد تولید و عرضه آیفون 5G در این سال می‌شود. گفتنی است که اپل تصمیم دارد تا طی پروژه‌ای اختصاصی تراشه‌های ارتباطی اختصاصی خودش را تأمین و تولید کند؛ با این حال راه اندازی خط تولید این تراشه‌ها احتمالاً تا سال جاری میلادی به بهره برداری نمی‌رسد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location