سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل تصمیم دارد تا از سال 2020 فرایند تولید کامپیوترهای مک مبتنی بر پردازنده‌های با معماری ARM را شروع کند.

بر اساس جدیدترین گزارش خبرگزاری بلومبرگ، شرکت اپل از همین حالا فرایند سفارش‌های تولید پردازنده‌های معماری ARM را به شرکت اینتل داده است و بر این اساس تصمیم دارد تا کامپیوترهای مک مبتنی بر پردازنده‌های کم مصرف‌تر را آماده عرضه به بازار جهانی کند.

شایعات در مورد تلاش اپل برای تولید مک بوک‌های مبتنی بر پردازنده‌های ARM اولین بار در سال 2018 میلادی منتشر شد. در آن زمان مشخص شده بود که اپل تحت پروژه‌ای با عنوان Star تصمیم به توسعه کامپیوترهای مبتنی بر پردازنده‌های کم مصرف و سیستم عامل مک او اس دارد.

بر این اساس و گزارش جدید منتشر شده می‌توان مطمئن بود که اپل تصمیم دارد تا در سال 2020 از اولین کامپیوترهای کم مصرف خود رونمایی و آن‌ها را آماده عرضه به بازار کند. کامپیوترهای مبتنی بر پردازنده‌های ARM می‌توانند به کاربران امکان روشن نگه داشتن دستگاه‌های خود را تا بیش از 20 ساعت بدهد. علاوه بر این، انجام کارهای مبتنی بر پردازش ابری و همچنین افزایش اپلیکیشن‌های همراه باعث شده تا کاربران تمایلی به خرید دستگاه‌های دارای پرفورمنس بالا نداشته باشند. بر این اساس، استفاده از دستگاه‌های همراه با پردازنده‌های بهینه‌تر که همیشه امکان روشن بودن را دارند، گزینه‌ای بسیار مناسب به حساب میاید.

در حال حاضر کامپیوترهای همیشه روشن یا Always Connected PCs که از طرف شرکت مایکروسافت توسعه یافته‌اند تنها گزینه‌های موجود در بازار هستند و اپل تصمیم دارد تا با فعالیت‌های خود وارد چرخهرقابت و تولید این محصولات شود.

این محصولات قرار است در سال 2020 در کنار دیگر مک بوک‌ها آماده عرضه به بازار شوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location