سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت ادوبی به تازگی مشکلات مربوط به خرابی اسپیکرهای مک بوک پرو 2018 را در Adobe Premiere Pro برطرف کرده است.

بر این اساس کاربرانی که اقدام به خرید این نرم افزار به صورت قانونی کرده‌اند، از همین حالا می‌توانند به آپدیت نرم افزاری جدید این کمپانی را برای مک بوک پروهای خود دریافت کنند تا دیگر با مشکلات مربوط به خرابی اسپیکرها مواجه نشوند.

اوایل ماه گذشته بود که خبری مبنی بر خراب شدن اسپیکر مک بوک پروها منتشر شد که حاکی از آن بود که مشکل نرم افزاری در ادوبی پریمیر پرو باعث می‌شود تا سطح صدای در حال پخش به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند که این مسئله در نهایت باعث خرابی اسپیکرهای مک بوک پرو می‌شد.

بسیاری از کاربران گزارش‌های خرابی در مورد این رویداد را منتشر کرده بودند و اعلام کرده بودند که پخش ناگهانی صدا با حجم زیاد باعث خرابی دائم اسپیکرهای آن‌ها شده است. در این میان، شرکت اپل به عنوان سازنده این محصولات هیچ ادعایی در این زمینه نکرده است و هنوز نیز مشخص نیست که اپل پاسخگوی این مشکل و رفع آن هست یا تصمیم به رفع آن و تعمیر دستگاه‌های تولید شده این شرکت ندارد.

در این میان، شرکت ادوبی خرابی این دستگاه‌ها را به خاطر یک باگ نرم افزاری در دستگاه‌های خود تائید کرده است و پس از آن اقدام به توسعه یک آپدیت نرم افزاری برای رفع آن کرده است.

کاربران می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن Creative Cloud نصب شده در کنار ادوبی پریمیر در دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل مک او اس اقدام به رفع این مشکل کنند. البته لازم به یاد آوری است که این مشکل همچنان در نسخه‌های کرکی ادوبی پریمیر وجود دارد و به همین دلیل کاربران تنها در صورتی می‌توانند به این برنامه‌ها دسترسی داشته باشند که اقدام به دانلود و نصب نسخه کرک شده به همراه آپدیت جدید بسته نرم افزاری جدید کنند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

دقیقا همین مشکل برای من اتفاق افتاد! به نظرتون سخت افزاری باید تعمیر بشه؟!من گارانتی سبز آروند دارم

  Attachments
  1. parham

دستگاه باید بررسی شود و بهتر است در بازه ارائه خدمات گارانتی به شرکت آروند مراجعه کنید

  Attachments
  1. علیرضا فرجی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location