سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل به تازگی اطلاعاتی از تلاش خود درزمینهٔ تولید اتومبیل‌های خودران را منتشر کرده است و بر این اساس نشان داده است که مدیران این کمپانی به صورت جدی پیگیر فرایند تولید و عرضه یک اتومبیل هوشمند و خودران هستند.

اپل مجموعه‌ای از اسناد داخلی خود را در قالب یک فایل پی دی اف منتشر کرده است که در آن‌ها در مورد سیستم مدیریت اتومبیل‌های خودران در شرایط ترافیک‌ها بزرگ راه‌ها توضیح داده شده است.

این مجموعه اسناد تنها شامل 7 صفحه می‌شوند و اپل طی آن‌ها اطلاعاتی در مورد پروژه اتومبیل‌های خودران خود را منتشر کرده است. در این سند اپل اطلاعاتی در مورد روند کارکرد اتومبیل‌های خودران در ترافیک‌های جاده‌ای و نحوه تشخیص اتومبیل‌ها و موارد دیگر در راه را منتشر کرده است. این مسئله نشان می‌دهد که اپل تصمیم دارد تا به صورت جدی و منحصر به فردتر فرایند تولید اتومبیل‌های خودران خود را در پروژه تایتان پیش ببرد.

اپل از سال 2014 به صورت جدی پروژه تولید اتومبیل‌های خودران خود را تحت پروژه‌ای با عنوان تایتان شروع کرد. اولین اطلاعات دقیق در مورد این پروژه به صورت رسمی در سال 2017 منتشر شدند و اپل رسماً تعدادی از اتومبیل‌های شاسی بلند لکسوس را به خیابان‌های کالیفرنیا آورد که روی آن‌ها سیستم‌های تشخیصی و کنترلی اپل نصب شده بودند.

پیش بینی‌های جدید منتشر شده از طرف مینگ چی کو، تحلیلگر سرشناس محصولات اپل حاکی از آن است که این کمپانی تصمیم دارد تا در بازه سال‌های 2020 تا 2022 از اولین اتومبیل‌های هوشمند خود در بازار رونمایی کند. محصولات معرفی شده در دهه 2020 میلادی قرار است در آینده به طور کامل تحت تأثیر هوش مصنوعی و واقعیت افزوده قرار گیرد و اپل روند تولید محصولات خود را تغییر دهد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location