سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered-Recovered

خرید آیفون اپل

شرکت اپل احتمالاً تصمیم دارد تا در سال 2019 میلادی برای اولین بار ایرپاد مشکی اصل را آماده عرضه به بازار کند.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از خبرگزاری تایوانی Economic Daily News شرکت اپل تصمیم دارد تا به منظور پاسخ به درخواست‌های بسیار زیاد کاربران در بازار جهانی ایرپاد مشکی اصل را آماده عرضه به بازار کند.

این خبرگزاری اعلام کرده که اپل از همین حالا سفارش تولید این محصول را به شرکت‌های تولید کننده قطعات و محصولات اپل داده است و در آینده نزدیک فرایند تولید انبوه این محصول آغاز می‌شود. شنیده‌ها حاکی از آن است که اپل تصمیم دارد تا این محصول را هم زمان با پد شارژ بی‌سیم ایرپاور آماده عرضه به بازار کند. این محصول از لحاظ قیمت با ایرپاد سفید رنگ تولید شده در سال 2016 هیچ تفاوتی ندارد و همچنان قرار است با قیمت 159 دلار آماده عرضه به بازار شود.

البته برخی از گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که ایرپاد مشکی اصل با قابلیت پشتیبانی از سیستم شارژ بی‌سیم نیز آماده عرضه می‌شود که این مسئله باعث افزایش قیمت ایرپاد از 159 دلار به 199 دلار می‌شود. شنیده‌ها حاکی از آن است که محصول جدید اپل قرار است توسط یک کمپانی تایوانی آماده عرضه به بازار شود.

علاوه بر این شایعات، گزارش‌های دیگری نیز در مورد برگزاری اولین کنفرانس اپل در سال 2019 در روز 25 مارس برگزار می‌شود و بر این اساس پیش بینی می‌شود که اپل در جریان این رویداد از محصول در جریان رویداد فروردین خود رونمایی کند و پس از آن افراد بتوانند آن را برای استفاده بهینه‌تر با آیفون‌ها خریداری کنند.

گفتنی است که اپل تا به امروز به صورت اختصاصی ایرپاد را با رنگ سفید تولید کرده است و نسخه‌های موجود در بازار که رنگ مشکی هستند، یا همان نسخه اورجینال هست که شخصی سازی شده‌اند، یا دستگاه‌های جعلی و کپی خواهند بود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location