سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

خرید آیفون اپل

 پس از انتشار اطلاعات مربوط به تاریخ برگزاری اولین کنفرانس اپل در سال جاری میلادی، تاریخ کنفرانس جهانی توسعه دهندگان این کمپانی نیز مشخص شده است.

اپل تصمیم دارد تا در تاریخ سوم تا هفتم ژوئن 2019 به مدت 4 روز کنفرانس WWDC 2019 را برگزار کند. این کنفرانس همانند سالیان گذشته قرار است در شهر سن خوزه و مرکز مک انری برگزار شود. اپل در جریان رویداد روز اول این کنفرانس از نسخه‌های جدید سیستم عامل‌های خود را آماده معرفی کند. آی او اس 13، مک او اس 10.15، واچ او اس 6 و تی وی او اس 13 در جریان این رویداد رونمایی می‌شوند.

اپل در روزهای بعدی این رویداد نیز برخی دیگر از خصوصیت‌های این سیستم عامل‌ها و همچنین روند توسعه اپلیکیشن‌ها برای آن‌ها را مشخص می‌کند و پس از آن به سرعت فرایند توسعه و عرضه نسخه‌های بتای آن را شروع می‌کند. اپل پس از عرضه نسخه‌های بتای آی او اس و مک او اس در طول تابستان 2019 نهایتاً پس از برگزاری کنفرانس سپتامبر، نسخه‌های اولیه آن‌ها را به صورت عمومی آماده عرضه به کاربران می‌کند.

بررسی‌ها حاکی از آن است که اپل از همین حالا مکان این رویداد را رزرو کرده است و تصمیم دارد تا در آینده نزدیک محصولات نرم افزاری جدید خود را در جریان این رویداد آماده عرضه به توسعه دهندگان و در نهایت کاربران عادی کند.

بر اساس برنامه زمان‌بندی اپل، نسخه‌های جدید سیستم عامل‌های شرکت اپل همیشه در جریان WWDC رونمایی می‌شوند و پس از انجام تست‌های بتا در جریان پاییز هر سال آماده عرضه می‌شود.

اپل همچنین ممکن است در جریان این رویداد محصولات سخت افزاری جدید نظیر سری 2019 آیمک‌ها، سری محصولات مک بوک نیز رونمایی کند و پس از مدتی کوتاه آن‌ها را آماده عرضه به بازار کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location