سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

خرید آیفون اپل

 شرکت اپل تصمیم دارد تا به منظور تشویق کاربران به استفاده هرچه بیشتر از سرویس تشخیص موسیقی شازم، سرویس اپل موزیک را برای مدت محدود به صورت رایگان به آن‌ها ارائه دهد.

بر اساس گزارش وب سایت 9to5mac اپل تصمیم دارد تا برای مدتی محدود پس از مراسم اهدای جوایز گرمی به کاربران شازم امکان استفاده رایگان از سرویس پخش موسیقی اپل موزیک را ارائه دهد. کاربرانی که از طریق اپ استور شازم را دریافت کرده‌اند، می‌توانند برای مدتی مشخص اقدام به استفاده رایگان از سرویس اپل موزیک کنند. بررسی‌های 9to5mac حاکی از آن است که اپل تصمیم دارد تا این پیشنهاد ویژه را برای یک هفته به کاربران ارائه دهد و پس از آن کاربران همچنان از طریق روش‌های عادی امکان دسترسی به این سرویس را خواهند داشت.

گفتنی است که با وجود رایگان شدن این سرویس، شرکت اپل برای استفاده کاربران از اپل موزیک و فعال سازی آن درخواست اطلاعات پرداخت به صورت بین‌المللی می‌کند و کاربران باید اطلاعات مستر کارت یا کارت‌های اعتباری مشابه را در بخش Payment اپل آیدی خود وارد کنند. این مسئله به آن معنا است که کاربرانی که از مستر کارت یا کارت‌های اعتباری مشابه استفاده نمی‌کنند، امکان دسترسی به این پیشنهاد ویژه را ندارند.

اپل همچنین برای استفاده از سرویس اپل موزیک به کاربران امکان استفاده رایگان به مدت سه ماه را ارائه می‌دهد. با این حال استفاده رایگان به مدت سه ماه از این سرویس نیز همانند پیشنهاد ویژه یاد شده مستلزم ارائه اطلاعات پرداخت بین‌المللی است و کاربران حتماً باید از کارت‌های اعتباری بین‌المللی نظیر مستر کارت استفاده کنند.

در صورت عدم وجود مستر کارت، کاربران تنها از طریق خرید گیفت کارت و پرداخت حدود 10 دلار به صورت ماهانه امکان دسترسی به این سرویس را خواهند داشت.

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location